TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Simsijutt - Greene perekond

+4
kerttu
Mirjam
Keidzy
Unforgettable
8 posters

Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by Unforgettable Reede 30 Apr 2010 - 13:06

Sissejuhatus :
Simsijutt - Greene perekond OgAAAOVT6L3mftU8-buTAmDSc5w3ekKWgfkCy_hn4G1fg-y1wi5CTu82Rk7RJeiVeRoXW2pAteTrzmXkXWBG3-I9ecIAm1T1UIpGrhk-Pfx0ntGLo1MmGCdhujER
Simsijutt - Greene perekond OQAAAHRkN5gOMJdKXpupL1oqlrUu5yNza6CIF8xcEvXNpCzLmwyR4WH8bSODJcdQYEw8NOzrIBwtPklKwvLazDu4wKMAm1T1UOPIpQ8lkUwQ-QaUIt_SAVGLbhUX
See on Florence, Hispaania juurtega 21 aastane naine. Ta on abielus oma vanemate poolt välja valitud mehega, Enrique'ga. Ta huvideks on tantsimine, kergejõustik ja klaverimängimine, kui talle meeldib tegeleda ka lastega ja majapidamisega. Ta on leplik, suudab oma emotsioone kontrollida, ja pole suurem asi vaidleja.
Simsijutt - Greene perekond OQAAADyNb5J13P6aKXejddbAHz1h-I79aDYArjyuo1Yc5K3lFviFXdPQIY8yBtSWSzbP4QyJHJ8dpzY_HnsUJeh4fYwAm1T1UPH-NLg7JT09YRtwkQvfTJ-zjSC4
Simsijutt - Greene perekond OQAAAAMSFSwxRbX-jXq-ADiaHz61SyjRALx46gwyOpkmzJmn24aTqSMuHCYL8IURYlcYLy0wVI7XXEgt5PvMHDb6FZoAm1T1UAJiyg1c-5GeFl0uhTvRNDJTgAQ4
See on Enrique. Ta on 24 aastane, ta armastab klaverimängimist. Talle on alati meeldinud reisimine, tema peamiseks kireks on oma karjääri arendamine, mille jaoks on ta valmis tegema kõike. Laste vastu pole tal ka midagi erilist, kuid parema meelega tegeleks ta naistega. Ta naine on Florence, keda ta armastab. Ta on kursis ka moega, ja oma välimuse eest kannab ta ka hoolt. Ta iseloom on natuke vinguv, ta on veidi lapsik, ja tema sõna peab alati peale jääma. Ta on tormakas ja juhtiv.
Simsijutt - Greene perekond OQAAAOS5o-tukL7tci1kS09yoNUZt87GC1oWWS-Uzlglj0jOGDp3AVCOF4PVRL6zqTP7cY5unNDifFwzGgE2j0g3mvAAm1T1UDxI6tpG8q07BLmMuIWgR8cKW7qH
Simsijutt - Greene perekond OQAAAPZBZUiIsW6dcRLIbeE7DPN69YZeMbWR5a62VHMQQZKe52LSV55zelif6aOv22uzdVdgHcumB2BoyW6tvA6JYa0Am1T1UOpbL59dbf6jzw3Zs-cs6X6pF0rX
Ja see on Camille, Florence'i ja Enrique 3 ja poole aastane laps. Ta polnud küll planeeritud, kuid temast hoolitakse väga. Tüdruk armastab, nagu ta ema ja isagi, muusikat. Tema eriline lemmik on viiul, mida ta veel küll mängida ei saa, kuid see on tema jaoks juba olemas.

Perekond elab Desiderata Valley's, majas, mille ostsid neile nende vanemad pulmakingiks. Nad ei ole väga rikkad, kuid töö pärast ei pea muretsema, Enrique vanemad saadavad neile raha elamiseks, kuni nad veel koos elavad.

1. OSA

Simsijutt - Greene perekond OgAAAK40efXUJmxhmof2FRGRK3D859mK0XXTw9fFHV4EA1rRguJBPNgs9ZZ1hy7bNQnR2TiWDRdtWrKPlaoPNgxW2WkAm1T1UBtl0duOWbtUpfPc-3GHssoqleo5
Oli täiesti tavaline hommikusöök. Söödi omletti, kuid Camille sõi puuviljapudru.
Enrique: "Florence, suhkurhuul, palun ütle Camillele, et ta ei plödistaks! See ajab närvi, tõsiselt."
Florence: "Enrique, ära ole lapsik oma vingumisega, Camille on alles pisike, las ta olla, ma koristan pärast ära. Pealegi, läheb ta kohe peale sööki pessu."
Enrique uriseb tasakesi, kuid ei ütle siiski midagi vastu.
Peale sööki läheb Florence Camillet vannitama, ning Enrique jääb kööki koristama.
Simsijutt - Greene perekond OgAAAKzJsYvqjksw7QVccPyCG4WRGkEXogzWJiSIZFKDsRlINGANncElhyc-3cGfR0-fkEWz29czamLMwn06FHkBId0Am1T1UMjxtt9pPbEorwe-pUwwSyoj038L
Hiljem aga vahetas Florence riided ära, ning sirgendas juukseid. Kuna Camille oli natuke tõbine, ja mängis toas, otsustas abielupaar õue minna. Enrique hakkas lugema ning Florence grillis vahukomme.
Enrique: "Suhkrutükike, too mulle ka üks vahukomm, palun!"
Florence naeratas ja viskas Enriquele kommi otse suhu.
Florence: "Mida me lõunasöögiks teeme? Camille tahtis karukooki..."
Enrique: "Florence! Kas sa ise ka mõtled? Camilel ja karukook... Mingit paksukest tahad aretada või? Muidugi mitte, ei tule mingit karukooki ja kõik! Me teeme krevetisalatit."
Florence ohkas: "Aga Enrique, me pole 3 kuud midagi muud söönud peale krevetisalati, ja üks koogike ei tee Camillet paksuks, mõtle nüüd ise ka. Sa ei saa nii inisevalt valiv olla!"
Florence oli ärritunud, kuna Enrique ajas oma lapsikut jonni edasi.
Enrique: "Ah et kolm kuud järjest sama sööki?! Ükskord oli meil krevetisalat tomatiga, teinekord kurgiga, siis kapsaga... Misasja sa virised? Salat tuleb ja kõik, minu kõht on rääkinud."
Florence kohmas midagi vihaselt, ning läks salatit tegema.
Simsijutt - Greene perekond OgAAALwqvLPk0rHEWuCiTQ9XitYOETp2Ov_zKwqLrQIgLr4DG8bAImPG3oQkhbxBSVpBZQhEnqhTc9YygCRt2KHTWBoAm1T1UHQvkapD9Q9XJoRya-plDvcWUa1r
Florence tegi salati valmis, seekord pruuni kastmega. Florence võttis lõpuks julguse kokku, ning võttis üles teema, mida oli Enrique hoolega vältinud.
Florence: "Enrique... Vaata, Camille hakkab suureks saama ja... Ma mõtlesin et... Kuidas oleks ühe uue lapsega? Meil on ju tema jaoks isegi tuba olemas. See oleks tore ju!"
Enrique: "Ahah. No mida iganes," ütles Enrique kohmitsedes. See oli teema, mis talle ei meeldinud.
Simsijutt - Greene perekond OQAAAMnNrm486cwx79mn-m3GmeO5JqFjgUZXJucNZ_OJ3op8MgAVjQZI6CXKVUtPf9BdzYeJ-fshLhYyS179TWhaC3sAm1T1UHwq8ETWN2bjvL7F_WlFcv6BTiQA
Järgmisel hommikul, hommikusöögi ajal, oli Enriquel uudiseid mis panid Florence'il pea ringi käima.
Enrique: "Ma sain tööpakkumise Floridasse! Ma sõidan Floridasse! Suurepärane!"
Florence: "Aga... Enrique... Aga MEIE?"
Enrique: "Ma saadan teile raha, ja ma lähen peale Camille sünnipäeva 1 nädala pärast. See on suurepärane, ma lähen."
Florence: "Ma ei suuda seda uskuda..."
Simsijutt - Greene perekond OgAAALQLMjSegjDT2N7zaPc4kWLi-dy32e-Y41cSYCokszZVjbxH1aSabMTIX_F3MGcyh01uj4_ygXicgG3Vf4C25L4Am1T1UD6-k0puGCdwz1468VSIYkSsj8Iy
Natuke aega peale koristamist ja riidesse panemist, hakati tööteemal tõsisemalt rääkima.
Florence: "Aga äkki sa ikka jääd? See tööpakkumine... Siin saab ju ka head tööd, Enrique, sa pole enne tööl käinudki..."
Enrique: "Ma lähen ja kõik, seal on paremad standardid. Aga mul on väike üllatus..."

Esimese osa lõpp.
Öelge siis kuidas meeldis, ja kas on mõtet jätkata Smile

2. OSA

Simsijutt - Greene perekond OQAAAILhp6HeH0lPzNGPXcoZ0olF-MNevvFb6eCtMlUs9-pHkcyCWehDZOdnRGKZhGQKeNUfML1hkapAM_M1O-G18CMAm1T1ULYyqqmtJkxc9Jb6BFT5hvGsDYQk
Päeval oli kätte jõudnud Camille kord suuremaks kasvada. Sünnipäevapidu veedeti perekeskel.
Simsijutt - Greene perekond OQAAACxQYotd5FbQLgyd3BrwSEa0gpdreqrUi-O6tNdIVnfBxuhb-0n_GhqevPN83STZ_WlV-7F-Y2HsnSz4rW25JIUAm1T1UN55zCb4OOJnUHBt70IolfCt1iCq
[img]http://images.orkut.com/orkut/photos/OQAAABIxQr8VNnHpPHpmObxJSpS6MiBjqI49zHpKblKdIKTuciAfMoxzRDEoOx_gvqmiiY8-GwVckQyTvTil0QDk_N8Am1T1UJYmnKIv1C-ZDnPQcjBMBCjUPE4X.jpg{/img]
Ning see oligi Enrique üllatus! 7 päevane reis Twikki Islandile. Terve pere nautis puhkust, ning kõik said super pruuniks.
Simsijutt - Greene perekond OQAAAJ3BbEom_jnlKX6wZXh2ZL0OBPRDMcbTZfu38-EJIjnlay9mrlnWE1w9qAM-Xnn7imXXyd5RfASwLA_dVsTm26IAm1T1UGyi-1DzMg_1MCdSTVXE2ERJQsLb
Camille oli oma sünnipäeva kingiga väga rahul. Nad olid ostnud puhkusekodu, mis asus ideaalses kohas, ranna ääres. Camillel oli seal oma tuba ka.
Simsijutt - Greene perekond OQAAAJKCDha78eGeHFuY8o0P_8UltcurZgF-BAjxCx4Nm7jgEX73Xv0bX3WQ8HDYkMIqOzYMDps020cgpiiZZ_e04agAm1T1UGrjaE9lxZAm1LzLMmKEj-gTEveg
Kuid tagasi tulles pidi Enrique siiski ära sõitma. Camille oli selle üle rõõmus, Florence nuttis. Pealegi oli Florence vahepeal teada saanud et ta on rase, ja raha oli kõigest 58 900 simoleoni, ja Enrique vanemad saadavad ainult talle raha.

9 KUUD HILJEM

Simsijutt - Greene perekond OQAAAKBKlW7ozeNHLGan-6zqBlD6X7EANgj73I5AUfCM92gIrhjq6XiopDtUIdRTpRqfytEKh1LsJs4QD9joovN7VTwAm1T1UCb3-OTqTB-XrbYbTu1z5-njjkIi
Florence ja Camille olid elanud 3 kuud probleemideta, kõhuke kasvas, Camillel olid hinded head, ning raha jätkus. Beebi on olnud juba 9 kuud kõhus, niiet varsti on oodata uut pereliiget.
Camille: "Kes seal on? Emme-emme, ma kuulen kuidas ta põksib!"
Florence: "Sa oled armas, aga vaata, su koolibuss on juba maja ees, võta köögist lõunasöögikarp ja mine kooli. Tšau, ole tubli!"
Nii läkski Camille kooli.
Simsijutt - Greene perekond OQAAAHQejP2tQYHPPAt-sNyTt3o-tIUWnhuHuuWeOkg99xAxrAFbTmOzw-xd34ptx7pG61xy_ik9nIFTYNXCy1j9BdgAm1T1ULCYc9868_6Xpaqhgk_zIIFO3gHC
Koolist tulles hakkas Camille tegelema oma hobiga- jalgpalliga. Ta oli kooli jalgpalli klubi kapten, käis igal võistlusel... Ta nautis seda ala.
Simsijutt - Greene perekond OQAAAP9K-qsaGk76lzqGJ-WOCeDNFn8bBRevt18vE9Xnb8MCLDG8p8bfyBh-FmgLkTqMpSIktkyFi2_xexlUaamg5z0Am1T1UEc7v6ksxrxodfLEInxGPlh1hEeE
Samal algas Florece'il sünnitus. Tema sõbranna, Eleanore, tuli teda toetama.
Sündis pisike tüdruk, kelle nimeks sai Cameron.
Simsijutt - Greene perekond OgAAACb8o_v5vJbps1og1Bp8tyqBfy-ykdquHw8jQTfapq30-HeermwwvXcu7oU6sCgesGeeRgabt8oy5IdNSBPHk5EAm1T1UAf-3YyYqXZ8FA06hjWGe1_uGoS9
Kuna Florence tegeles titega, ja Camillel oli igav, kutsus ta külla oma sõbra Nate'i.
Camille: "Nate! Nate! Vaata mida ma oskan, vaata nüüd!"
Nate: "Vau, super! Ma teen ka!"
Nii tegid Nate ja Camille päevad läbi igasuguseid asju. Neil oli väga lõbus.
Simsijutt - Greene perekond OgAAAE5BaxK-HBaEY7ayRKl1uX4Ke6ms3LxG9fdjIZFC1h2t2uzOfn5expzUyvXjXL3s8dqGcyVFYuq3PLO5oxFZIe4Am1T1UBVWqeauJPA4IczTZc4uRpHIiOo6
Camille: "Nii soe ilm on, eks Nate?"
Nate: "Mhm, aga Cam, kas sa reedel minu juurde viitsid vä?"
Camille: "Ma küsin empsilt järgi, kindlasti viitsin."
Nate: "Okei, ma pean nüüd minema. Tšauks, näeme homme."
Camille jättis Nate'iga hüvasti ja läks tuppa sööma.
Simsijutt - Greene perekond OgAAANg1EEv5-Zw2LhPdE0B2F-d2ctdAprz7OI9TuW2ApAu7nsb5KCfhD3gRY46nxn1B2dO0lM_qYRqsw5ewTBqSJEoAm1T1UHB0aKmhyO_CYNjJBx1Nibi020Pt
Cameronist oli vahepeal toddler saanud. Florence hakkas talle kohe käimist ja rääkimist õpetama.
Simsijutt - Greene perekond OgAAALQ_0qj0CiMQphV2LSD0lZNyjV8l3MLf3va7mgH2V8nsPfPWtnwwyHwnhxQrWg16Gcp94s0EOCco1c_yeDhnqXsAm1T1ULSiY5z4nE5Ctr3u5Q95mE-KAnuY
Väike pilt Cameronist lähemalt.
Simsijutt - Greene perekond OgAAAJ0gkInpXuJy4avK4zZlDcaeXa8aq8b8KT66LYdosQuCxmsz-u0OxWlZSeXxECB9PghW4kPs9g0-w4kgNSgRHagAm1T1UDNhYqHcw2Ev-yLNg5d498Yv-Aat
Simsijutt - Greene perekond OgAAAP5el1sujRiUMBFyxmnViZTPbNRemN4J7m9QuaPwfX_r1-596IAX0ypRjnpVZ3tBVDdprlg876mQv9EbfwvCaGYAm1T1UMxQkYLRYw6coKCYw7FKIW3lVnRI
Õhtul mindi kasvuhoonesse, Camille õpetas Cameronile laule ja mängis temaga. Florence istus lõkkeääres.
Simsijutt - Greene perekond OgAAAEn99b7PMe2NcnhaD2mmFnuzHDeX5yxkkKMJXHOvJfb5yQf7giurGAk3vKz0JP9DZ-QCtu8KhA03X7yG4GTZAPgAm1T1UPWHGMSzrdd8gvP3Aws-SgT9JMN2
Simsijutt - Greene perekond OgAAACZttRU5ZjWeCKjG4Dehdbq7sRO53lyU-QsHBMwpd8cIm0XaP2bMXJ09YGdMQbBaqwpqZR-1C9iyZWxU6fbfwfYAm1T1UK3ixJO551FcLtr_WEV-sRjB381O
Simsijutt - Greene perekond OQAAAKg3SXJVjfb-Yymu1PNlhfOXOhquHq3n8fuHKkNVYAU780tQoOewuRKxBR6sXq3en_mPDa5fJif8Gnpj_lQFI5AAm1T1UMJ_Gu5OFbFkCvlicbZQJD5iBIQu
Camille oli saanud teismelis.eks.
Simsijutt - Greene perekond OgAAAKRM3h060Ch9p685DNNC17w2GFqXO7oqDD2ZeCwm3kpVahu_e_PRh0HpKcCz49NWBfd4B2xlenv8Z7kmny5q03wAm1T1UNfoUS8adhuPwzmZ-xjl_ujqWvi4
Simsijutt - Greene perekond OgAAAGZQKwgILHXpK2Yuk1EN2Q2wSxfcKnUzKAMRSjbY8LzPfRZ9mtqGBnzWT3O-o4UI2kJW-MTcttF0dwn29NYfdUwAm1T1UF3fpKOm674WQI5eU-V17DQgAvqH
Kohe sai ta tuttavaks oma uue klassivennaga, kes oli neile naabriks kolinud. Neil tekkis kolmekordne keemia, nad said väga hästi läbi.

Majapildid :
Simsijutt - Greene perekond Oppibt
Simsijutt - Greene perekond 313hmh0
Camille majapool
Simsijutt - Greene perekond 15e8mj7
Suur tuba
Simsijutt - Greene perekond OgAAAPQ4ryxaeGP6VYxw40bj-9aZ15tJQmWxSc3DKZeRqZjvZkKMLupLh_7nmuve4BLLYt96NI_QbMnGYND_4ATbOGMAm1T1UA88t-P2tkvzoTKmiCB59tQuzdTt
Kasvuhoone
Simsijutt - Greene perekond OgAAAAiB3t5nhi6fVNruLMUAaqnbGd6QuFBm0BuzwaU7_3MqiSqrXHI28oZpLbM23Ea1bssYPyoJwI7pnbN_uEmn5VwAm1T1UK7otbd9P2KhzPBVvGKi8JSEsoJO
Florence'i tuba
Simsijutt - Greene perekond OgAAAEAqGBN_bRqaCIOFkxZdZXgmUkL0hEMtLZ1dDMa1NJiluk0xjr-LrBy-D5R6LjqXcKGszcjfWpywAsu9EoFR-pAAm1T1UJn4-LnK8jko6NRzht2G1OLXTM_q
Hobituba
Simsijutt - Greene perekond OgAAAGYK_43jiyKWez-ctOfl-vR5WaNJ4RuIHfcNRiQiPxksnCSWLgWy0S5JGdlLuXflA56ZUSMyjlvrput-emz3ghUAm1T1UDt8k2976XKBDmmtm1XV77IqvNnL
Endine Cameroni tuba, uuest toast pilti ei ole


Simsijutt - Greene perekond OgAAAJ2Vpb2A9RowGR9ldbnFikGyIUcTHSTou4CmYjohEHsNyhLr0aj0GtD1oREP2ajNTYMO4wvSPSpcxEorCxkmeukAm1T1UCjkRhLFIfsDTyjyXrDdSishgYyI
Camille oli koolis, ja Florence'il olid majapidamistööd tehtud, niiet ta pani Cameroni voodisse ja läks ise ka magama.
Simsijutt - Greene perekond OgAAABh2ursVfS2nXqDtadYOvW3OnHvlNXPc7kK8j21VbzUG24dRT0h6J0FfKMBFlp7OBfa1y9MvM1n4iNl75TxtgZQAm1T1UKMfFy-1N83eBBTI42_KrNgDA89A
Kaua see uni aga ei kestnud, Cameron ärkas üles kõrvulukustava kisaga.
Simsijutt - Greene perekond 10hruvn
Vahepeal oli Camille koju jõudnud. Ta tegi endale süüa, käis pissil ja tegeles niisama oma vajadustega.
Simsijutt - Greene perekond OQAAACVm3BBDDUJbI-38Qx1P9p65yZbyfjAmJyaP2R3AJNOaNEGfQOziwjPKmnOQTFvj3htnvCegoOVm6uk_4UIityEAm1T1UEkrGfPnTeNfCjilkWCYtPLWZ3zu
Peale pesemaskäiku läks dušš katki, aga Camille parandas selle oma 4-skillise mehaanikaoskusega kiirelt ära.


Graafika sain paremaks, mõnel pildil on ikkagi halb, kuna need on vanemad, aga kolmandas osas (kui te seda üldse tahate) tulevad parema graafikaga pildid


Viimati muutis seda Unforgettable (Laup 1 Mai 2010 - 16:19). Kokku muudetud 1 kord
Unforgettable
Unforgettable
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by Keidzy Reede 30 Apr 2010 - 14:22

Ikka on mõtet jätkata, kuigi pildikvaliteet ei ole super. Ootan ikka jätku Smile
Keidzy
Keidzy
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by Mirjam Reede 30 Apr 2010 - 14:38

Esiteks, sa võiksid pildi kvaliteedi sätetest paremaks muuta või siis üldse prt screeniga pilte teha. Smile Häirib see, et sul mõnes lauses on tegevus olevikus, teistes aga minevikus. Aga muidu jutu sisu on täitsa hea, ja jätka ikka. Very Happy
Imelik, et sul on see Enrique ära meigitud. :d
Mirjam
Mirjam
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by kerttu Reede 30 Apr 2010 - 16:13

Kenad simmid, aga halb pildigraafika. tee ikka edasi. Very Happy
kerttu
kerttu
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by CupCake Reede 30 Apr 2010 - 17:25

Äh ma just kommisin seda juttu MK-s, võid lugeda seal mu arvamust Simsijutt - Greene perekond 73535

Äää ma seal corni123(ärge tõesti küsige miks selline kasutaja, kohe väga pikk jutt Simsijutt - Greene perekond 73535 )


Viimati muutis seda CupCake (Reede 30 Apr 2010 - 20:34). Kokku muudetud 1 kord

CupCake
Vana liige
Vana liige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by Unforgettable Reede 30 Apr 2010 - 20:18

nojah, ma proovin selle graafikaga midagi teha , aga print scrniga ju on imelik natuke , pildid tulevad erisuurusega ja tuleb välja lõigata ja peale iga screeni tegemist tuleb see copida kuhugi ... ma üritan graafikaga midagi ette võtta Very Happy
aitäh muidu kriitika eest
Unforgettable
Unforgettable
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by Unforgettable Reede 30 Apr 2010 - 20:19

seda ka , et enrique on meigitud sp , et nii on ta natuke siukene imelikum , mulle meeldivad hullult imelikud simmid , sp nendel siuksed imelikud nimed ka on Very Happy

//voldebiku// sa oleksid saanud ka EDIT nuppu kasutada!
Unforgettable
Unforgettable
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by Eesu Laup 1 Mai 2010 - 17:48

hea, ootan uut osa : )
Eesu
Eesu
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by Külaline Laup 1 Mai 2010 - 21:36

jätka , kiiresti . graaf muutus lõpus paremaks . Smile

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by -MaOlenIlus- Esm 31 Mai 2010 - 17:56

klee kust saab tasuta tõmmata beebi staffi Simsijutt - Greene perekond Icon_question [img][/img]
-MaOlenIlus-
-MaOlenIlus-
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by kätiiii^ Esm 31 Mai 2010 - 18:13

-MaOlenIlus- selle jaoks on minumeelest eraldi teema!
kätiiii^
kätiiii^
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

Simsijutt - Greene perekond Empty Re: Simsijutt - Greene perekond

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele