TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

5 posters

Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Teis 2 Veeb 2010 - 13:12

Nonii, alustan siis algusest jutul:
esmalt ma mängisin oma sõbranna plaadiga simsi (apartment life) aga siis ta tahtis seda tagasi ja ma andsin ka, aga nüüd oleks jälle vaja minna simsi ja laadisin alla ilma plaadita mängimise faili. Ma üritasin siis simsimaalt aru saada, kuhu see paigutada, sain aru kuhu ja oli veel vaja kustutada samasugune fail ära. Aga ma ei leidnud seda ):
kas keegi saab aidata?
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Külaline Teis 2 Veeb 2010 - 16:01

mmm exe faili asemele...see on ee no ma peast ei tea hetkel, ma võin uurida Very Happy

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Teis 2 Veeb 2010 - 16:01

aitäh, eks ma üritan Very Happy

E: mul pole sellist faili tüüpi Wink
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Külaline Teis 2 Veeb 2010 - 16:11

hmm see arvuti mis mul ajutiselt on(ilma netita-.-) seal on sims peal ja nohjah ma ka ei leia seda hetkel nii et sa pead ootama kuni mõni targem siia saabub;D

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Teis 2 Veeb 2010 - 16:14

okei Very Happy
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Külaline Teis 2 Veeb 2010 - 17:08

c kettal programfiles/eagames/thesims2/tsbin

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Teis 2 Veeb 2010 - 17:12

ja aga mis faili asemele Surprised
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Külaline Teis 2 Veeb 2010 - 17:19

mismõttes, lihtsalt kopid selle & see asendab ju automaatselt .exe faili. ära midagi ära kustutama küll hakka:D

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Teis 2 Veeb 2010 - 17:20

ok Very Happy aitäh.
E: ikka ei lähe ju. ütleb, et ma pangu sisse plaat :S
ma kõigepealt panin sinna kausta selle faili, siis ma panin selle akna kinni ja vajutasin apartemendi peale (sellega ma mängingi), ning siis ta ütleski. Sad
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by |Kerli| Teis 2 Veeb 2010 - 17:35

mul on täpselt samamoodi,aga tavalise simsiga ja nii ma ei saanudki simsi mängida.Ma arvan,et see on simsi viga,aga ma ei tea tõesti.
|Kerli|
|Kerli|
Läbumoderaator
Läbumoderaator


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Teis 2 Veeb 2010 - 17:45

tjah, lihtsalt tahaks ikka mängida mul jutt ka ju pooleli :d
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by antz Teis 2 Veeb 2010 - 19:08

Kas sa selle tõmmatud faili lahti ikka pakkisid?
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Teis 2 Veeb 2010 - 19:11

c kettal programfiles/eagames/thesims2apartmentlife/tsbin
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Mirjam Teis 2 Veeb 2010 - 19:15

Hmm, aga proovi mängima saada nii, et vajutad kaks klõpsu selle sama plaadita mängimise faili peal.
Mirjam
Mirjam
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by antz Teis 2 Veeb 2010 - 19:16

OK. Aga mängu käivitamiseks ei saa enam vajutada seda mis varemgi, sa pead nüüd tegema topeltkliki sellelsamal failil, mille sa sinna kausta panid. Kui sul on Apartment Life, siis peab selle nimi olema Sims2EP8.
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Teis 2 Veeb 2010 - 19:20

oki

E: ikka ütleb, et faili pole sees Sad

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Pilttttt
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by antz Teis 2 Veeb 2010 - 20:09

Selle pildi järgi pole sa seda tõmmatud faili siia pannud. Tõmba uuesti, paki lahti ja pane siia kausta. Ja kui sa selle faili siia paned, siis peab ilmuma küsimus "Would you like to replace the existing file with this one?". Pane Yes ja siis peaks korras olema.
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Mirjam Teis 2 Veeb 2010 - 20:13

Sul võis viga selles ka olla, et sa lihtsalt tirisid selle faili tsbini kausta, aga peab kopima, et need failid ühtuksid. Very Happy
Mirjam
Mirjam
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by antz Kolm 3 Veeb 2010 - 5:55

Kas said korda?
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Tulla Kolm 3 Veeb 2010 - 20:04

jap, sai nkorda, aitäh (:
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Sandra Kolm 3 Veeb 2010 - 20:11

Ma võin siis teema lukku panna, arvan Smile
Sandra
Sandra
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail? Empty Re: Kuhu paigutada ilma plaadita mängimise fail?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele