TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Toddleritel ei saa välimust vahetada

+3
voldebiku
kertzyeah!
Unforgettable
7 posters

Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by Unforgettable Kolm 13 Jan 2010 - 15:13

nii , et mai saa toddlerite välimust vahetada , ma tean küll et täiskasvanuga ja kuidas saab , aga mul pole seda valikut seal nagu Very Happy äkki keegi teab mida teha et saaks , muidu ma pean nad kohe childiks tegema , ma ei kannata neid müügionude ja kiilakate soenguid lihtsalt , paha hakkab Very Happy .
keegi teab mida peab tegema , et saaks nende välimust vahetada ? eriti ei tahaks unida , kuna palju asju tõmmatud ja 5. põlvkond läheb Very Happy . ja keegi pole rohkem kui 2 päeva (et kõndimine ja rääkimine selgeks õppida) toddler olnud Very Happy ma loodan et keegi saab aidata Smile
Unforgettable
Unforgettable
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by kertzyeah! Kolm 13 Jan 2010 - 15:14

kui sul on tõmmatud peegel siis jaa vahest ei ole seda valikut, pane maxise oma ja siis peaks peeglil olema too Very Happy
kertzyeah!
kertzyeah!
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by Unforgettable Kolm 13 Jan 2010 - 15:18

ma ise mõtlesin ka , aga siis panin tavalise peegli ja no ikka ei olnd seda valikut Very Happy ma ei usu eriti , et selleprst et mul aint tavaline on (teised olen mutta keeranud) , ja läppar on uus ja mälu palju , ja tõmbamise pärast vaevalt et midagi viga on Toddleritel ei saa välimust vahetada 419864 ja paha on neid kohe childideks kasvatada Very Happy
Unforgettable
Unforgettable
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by voldebiku Kolm 13 Jan 2010 - 16:45

oot, kas selle jaoks nt mingit nightlife'i vaja polnud?..
voldebiku
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by Tiku Kolm 13 Jan 2010 - 17:08

aga kas nii ei saa, kui vanemaga(nt: emaga) klikata peegli peale ja siis peaks tulema, et nagu, see valikuvariant et saab toddleril ka vahetada juukseid aga ma pole üldsegist kindel.
Tiku
Tiku
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by johanna Kolm 13 Jan 2010 - 17:11

Minu arust oli selleks Nightlife vaja .
johanna
johanna
Vana liige
Vana liige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by Sandra Kolm 13 Jan 2010 - 19:20

võtad täiskasvanud simiga tite sülle ja vajutad peeglile Smile
Sandra
Sandra
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by Unforgettable Kolm 13 Jan 2010 - 19:53

ma olen proovinud , ei aita Sad . nightlifega ei usu , ma olen teistega nt seasonsiga saaand , aga mul peaks nl ka olema , kui üles leian siis installin , ja aitääääh Smile .
Unforgettable
Unforgettable
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by Mirjam Kolm 13 Jan 2010 - 20:24

Aga on ju eraldi toddlerite peegel, vajutad toddleriga peegli peale ja valikus on välimuse muutmine. Smile Tõmmata saad selle siit: http://www.modthesims.info/download.php?t=135529
Mirjam
Mirjam
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by Unforgettable Kolm 13 Jan 2010 - 20:34

oh , Mirruu , hääästi suur aitäh sulle Smile
Unforgettable
Unforgettable
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Toddleritel ei saa välimust vahetada Empty Re: Toddleritel ei saa välimust vahetada

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele