TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!!

3 posters

Go down

Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!! Empty Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!!

Postitamine by Snowball Nelj 7 Jan 2010 - 19:23

Mul on selline probleem, et ehitusrežiim ei tööta.
Lähemalt: Ma kopeerisin oma sõbranna (suur tänu sulle, Muffin) Sims 2-he mälupulgale ning installisin faili, mis võimaldab Sims'i mängida ilma plaadita (iga kord, kui Sims 2-he tööle paneb, pean valima "Run"). Ma võin väga hästi minna ehitusrežiimi ja sealt suvalise asja valida, aga ma ei saa sellega midagi teha. Samuti ei ole ükski asi hall, et ei saaks kasutada ja ma saan isegi asjade tutvustust lugeda ning värvi valida, kuid kui tahan näiteks seina/aeda teha, siis ei tule mitte midagi. Ma ei saa seal mitte si***gi teha! Ainus asi, mis ma tegin, oli see, et lisasin kõik asjad, mis vähegi võimalik kollektsioonidesse ja ma saan neid osturežiimis kasutada (nende kaustadesse panemine võttis mul 3 tundi, mis on minu Sims'i mängimise päevalimiit), kuid ehitada/basseine teha/aedu lisada ma ei saa!
Palun öelge, mis võis selle põhjustada ja kuidas saab seda korda teha! Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!! 70080
Aitäh igasuguse abi eest! Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!! 501531
P.S. Ma kontrollisin ega ma Sims'i või selle-failiga-mis-võimaldab-ilma-plaadita-mängida viiruseid kaasa ei tulnud! Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!! 889147
P.P.S. Aitäh ette veelkord !!
Snowball
Snowball
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!! Empty Re: Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!!

Postitamine by antz Reede 8 Jan 2010 - 15:39

Asi ongi selles ilma plaadita mängimise failis. Tõmba Simsimaalt uus ja sellega töötab ka ehitusrežiim.
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!! Empty Re: Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!!

Postitamine by Snowball Reede 8 Jan 2010 - 16:30

Aitäh, proovin. Loodan, et aitab.
Snowball
Snowball
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!! Empty Re: Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!!

Postitamine by Sandra Laup 23 Jan 2010 - 17:15

Kas aitas ? (:
Sandra
Sandra
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!! Empty Re: Ehitusrežiim ei tööta. PALUN AIDAKE!!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele