TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Mis on saanud mängusolevatest peredest?

+3
Snowball
jessica
Muffin
7 posters

Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Muffin Püh 27 Dets 2009 - 1:12

Kuna igas naabruskonnas on juba alguses pered. (keda kõik teavad. Nt Cordialid (apartment life)) Et igaüks mängib simsi erinevalt.
MInul oli Cordiali perega nii: Samatha Cordial ostis vastasmajja krundi ja hakkas ehitama. Sims sai väga pahaks nõiaks. Ta abiellus Gabriel Greeniga. Ta õppis head maagiat ja sai väga heaks nõiaks, samal ajal kui Gabriel sai väga halvaks võluriks. Neil on 2 last: Teismeline ja beebi. Mõlemad on poisslapsed.(ühe nimi on Harry ja teise nimi herman)

Goth:
Mortimer abiellub Nina Calientega. Nad kolivad Calientede juurde sisse. Teine Calienti õde kolib välja (ma ei mäleta ta nime). Alexander elab koos isa ja emaga calientede majakeses. Pere laieneb Alexander kasvab teismeliseks ja sünnipäeval ehmatab teda Nina eelmise mehe vaim. Nina ja Mortimer saavad vahedega 2 last: Christina ja Henry. Christina sündis ennem, seega sai ennem teismeliseks. Nad kolivad suuremasse majja. Mortimer tahab teleporteerumist õppida ja mediteerib päevad läbi. Kahjuks ei omanda ta soovitud oskust ja loobub mediteerimisest. Alexandril õnnestub leida endale tüdruksõber- Lilith pleasant. Samal ajal kui nad Lilithiga make outi teevad sureb Mortimer ära. Lilith ja Alexander on täiskasvanud ja abielluvad. Samal abiellub ka Nina Caliente - Don Lotharioga. Nina saab vahetult enne elderiks saamist kaksikud. Holly ja Hally. Lilith ja Alexander on BFF ja neil on 4 last. 2 tükki on teismelised ja 2 tükki mudilased.

Kirjutage siia mis on saanud teie nn. Algusperedega?
Muffin
Muffin
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by jessica Püh 27 Dets 2009 - 11:02

Calieneted :
Nina läbib Dinaga suure totaalse muutumise. Nende kodu saab uue välimuse seest kui ka väljast. Dina kolib linnast ära Riverblossom hillsi ( see mu lemmik linn. :'d ) . Seal ta saab lapse koos minu tehtud simsiga Peter Simon'iga. Lapse nimeks on neil Jaslene Simon. Nina läheb Don'iga lahku sellepärast ,et ta pettis teda Inna Petersoniga ( minu simsiga ) . Nina abiellus mõne päeva pärast ( ma ei mäleta nime , aga perekonna nimi on Pleasant ) . Siis ta saab temaga nelikud ja mõne päeva pärast upub Nina ära.
The End .Very Happy
jessica
jessica
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Muffin Püh 27 Dets 2009 - 11:46

Kuidas sa nad kolima said?
Muffin
Muffin
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by jessica Püh 27 Dets 2009 - 12:30

Panin Dina ühte maija elama , siis võtsin maja ära sealt , ma ei mäleta millega , ja siis läksin teise linna. seal paigutasin maja tühjale kohale. Smile
jessica
jessica
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Muffin Püh 27 Dets 2009 - 12:47

Aa, see. Tuli meelde, ma kunagi tegin Pleasantviewist simmide kogunemispaiga, aga nüüd teen kas Belladonna Covesee või Riverblossom hillsi.
Muffin
Muffin
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Snowball Teis 29 Dets 2009 - 21:11

jessica kirjutas:Calieneted :
Nina läbib Dinaga suure totaalse muutumise. Nende kodu saab uue välimuse seest kui ka väljast. Dina kolib linnast ära Riverblossom hillsi ( see mu lemmik linn. :'d ) . Seal ta saab lapse koos minu tehtud simsiga Peter Simon'iga. Lapse nimeks on neil Jaslene Simon. Nina läheb Don'iga lahku sellepärast ,et ta pettis teda Inna Petersoniga ( minu simsiga ) . Nina abiellus mõne päeva pärast ( ma ei mäleta nime , aga perekonna nimi on Pleasant ) . Siis ta saab temaga nelikud ja mõne päeva pärast upub Nina ära.
The End .Very Happy

Väga häppi ending, peaks ütlema! Mis on saanud mängusolevatest peredest? 924755. Mis on saanud mängusolevatest peredest? 141819 .
Snowball
Snowball
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Snowball Püh 3 Jan 2010 - 20:55

Caliente:
Dina kihlub Mortimer'iga, kutsub ta enda juurde elama ning jääb rasedaks. Nina otsustab, et (kuna mul on ehitusrežiimiga mingi jama ning ma ei saa seda juurdeehituseks kasutada) majas jääb ruumi väheks ning koljb naabermajja. Dina ja Mortimer abielluvad päev enne lapse sündi. Aga kas ikka lapse? Ei-ei! Dina sünnitab õnnelikult kaks poisslast: Carl Caliente ja Charlie Caliente. Kahjuks sureb Mortimer vanadusse (ma lihtsalt ei suutnud kõiki tema tahtmisi täita, et aspiratsioonipunktide eest elueliksiiri osta) päev enne Carl'i ja Charlie' mudilaseks saamist. Dina on nüüd üksikema ja näeb suurt vaeva, et kaksikutega sammu pidada - nad on tal pidvalt jalus ning tahavad ühel ajal samu asju. Samuti näevad nad täiesti ühesugused välja, kui välja arvata see, et Charlie' sipupüksid on veidi-veidi heledamad.
Snowball
Snowball
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Külaline Reede 11 Juun 2010 - 22:49

Caliente:
Dina kihlub Mortimeriga ning Mortimer kolib tema juurde. Nina kolib välja. Dina jääb rasedaks. Sünnib poiss, kelle nime ma ei mäleta. Very Happy
Mortimer sureb. Dina leiab endale uue mehe - Don Lothario (vist oli). Ta saab Don'iga lapse, kelle nime ma ei mäleta. Don petab Dina't, aga Dina vaeseke ei pane seda tähelegi. Kui poisid on suuremaks kasvanud, otsustab Dina, et lapsendab ühe lapse veel. Jälle tuli poiss, kelle nime ma ei mäleta.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Totoro Reede 11 Juun 2010 - 23:09

Pleasant:
Daniel & Mary-Suel on kaksikud kes on teismenilised Lillth ja Angela, kes vihkavad üksteist. Daniel petab oma naist koristajaga Kaylynn. Pärast tööd Mary-Sue läks oma tööst level alla poole (ei tule see sõna meelde). Mary-Sue ja Daniel teevad lapse, tuli tüdruk nimega Angie. Angela armastab Dustin Broke'i ja Lillth Dirk Dreamer'it. Angela võtab Dustin'i enda poole ja nad teevad oma ''esimese suudluse''. Siis pärast hakkasid Dirk ja Lillth öösiti käimas vms. Nüüd on tütsid suureks kasvanud ja elavad oma meestega. Siis Angie abiellus minu simsiga ja said kaksikud. Ja Mary-Sue läks Daniel'ist lahku. Angela sai ka kaksikud aga Lillth ainult ühe poisi.

Lotahrio (vms) :
Don ehk naistemees kutsub alguses koristaja pärast koristamist lähevad üles korrusele ja siis goodbye. Siis kutsub ta Nina ja lähevad mullivanni ja jälle goodbye. Dina ta kutsub riietepoodi. Don vahetab riided kabiinis ja kutsub Dina ja jälle goodbye. Mõnede päeva pärast ta kohtub ka teiste naissimmidega, mis on minu tehtud. Aga Don jääb ka rasedaks, sest ta nägi tulnukat. Tuleb tüdruk nimega Gina. Don ei läks lahku Cassandra Goth'ist. Ta sai ka Brandi Broke'iga tutavaks ja nad abiellusid. Kuna Brandi poiss Dirk oli abielus Angelaga ja ei viitsinud ära kolida läks terve perekond Pleasantview'is asuvasse lossi elama.
Totoro
Totoro
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by elevant Püh 13 Märts 2011 - 17:47

Kuna ma tahtsin enda tehtud pere kolida Caliente'de majja, siis kolisin Caliented välja. ( kui ma õigesti mäletan siis olid need Caliented kaks õde ?) . Siis hakkasin mängima ühe mehega kes elas üksinda. Ma ei tea kas ta oli see Lothario vms. , ma arvan et tema. Igatahes , see veits lõuna-ameeriklase välimusega mees tahtis et tema juurde koliks see Nina vist. ( ma väga vabandan et nii segane jutt) Mees kutsus Nina külla ja nad käisid vist mullivannis. Siis tegi mees ettepaneku et Nina võiks kolida tema juurde ja Nina oli nõus. Siis tahtis naine et ka tema õde koliks nende juurde. Hakkasid siis kolmekesi elama seal. Rohkem pole mänginud nendega.

elevant
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Charz. Reede 18 Mai 2012 - 21:21

Goth/Caliente/Dreamer/Pleasant/Broke:
Kõigepealt jättis Cassandra Don'i maha ja abiellus Darren'iga. Siis kolis ta Dreamer'ite majja. Darren & Cassandra said lapse, kelle nime ma ei mäleta. Samal ajal abiellus Mortimer Dina Caliente'ga ja nad elasid koos Alexander'iga Goth'ide majas. Mortimer & Dina said ka lapse. Dirk Dreamer abiellus Lilith Pleasant'iga, samal ajal kui Angela & Dustin Broke ülikoolis olid. Kui nad selle lõpetasid, siis nad abiellusid ka. Angela & Dustin kolisid ühte väikesesse majja, aga Dirk & Lilith elavad koos Mary-Sue & Daniel'iga Pleasant'ide majas. Don Lothario kolis Nina Caliente juurde ja ma kavatsen nad ka paari panna.
Suht segane lugu.

Charz.


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Ristor Esm 11 Juun 2012 - 23:26

Lothario-Goth: Cassandra abiellus Don Lotharioga ning nende ühine perekonnanimi on nüüdsest Goth. Elama jäid nad aga Don'i juurde ning mõlemad said makeover'i. Varsti tuli neile ka laps Amelia.

Curious: Nagu kõik teavad, algab mäng põhimõtteliselt sellega, et Pascal sünnitab. Seega, ta sünnitas ära ning nagu alati, tuli Nervous Subject sinna. Kuna ma lugesin, et Nervous ja Pascal on põhimõtteliselt kokku loodud, ostustasin ma seda stoorit jätkata. Esimene asi, mida ma nendega tegin oli suudlus. See õnnestus kohe, kuigi neil polnud erilised head suhted. Lõpuks jõudsid nad nii kaugele, et kolisid mõlemad Pascal'i lapsega minema. Ka Vidcund rööviti tulnukate poolt ning ta ootab väikest last. Kuna Lazlo ja Vidcund said aru, et maja on tulnukate poolt "nõiutud", kolisid nad minema.

Subject: Niisiis, Pascal ja Nervous kolisid lapsega minema. Tulnukalapse nimeks sai Venus (arva ära, kas poiss või tüdruk). Peagi kihlusid Pascal ja Nervous ning varsti olid juba imekombel abielus. Nüüd on neil plaan muuta nende kodu kollasemaks. Smile
Ristor
Ristor
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mis on saanud mängusolevatest peredest? Empty Re: Mis on saanud mängusolevatest peredest?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele