TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

+3
princess
voldebiku
Elise
7 posters

Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by Elise Teis 18 Aug 2009 - 21:03

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Võistluse mõte on tuua nalja meie niigi pingelisse ellu. Razz Et te oleks üksteise vastu sõbralikumad ja vastuvõtlikumad..

Võistlus näeb välja selline. Üks kasutajast osaleja (nt. Biku) peab kirjutama loo, kus tema on peategelane. Kuid ta ei ole seal loos üksi, peale tema peavad seal loos olema ka teised foorumikasutajad(min. 5 kasutajat). Ja peale selle peab see lugu olema naljakas, ehk isegi koomiline. Osaleja peab kasutama erinevaid huvitavaid situatsioone, eeskuju võib võtta kasvõi telereklaamidest (nt. Ma tean mida te tunnete). Lood peaksid olema sellised, et keegi ei tunneks ennast haavatuna või solvatuna. Aastaajad ega kuupäevad pole tähtsad, võite teha juttu nii foorumi loomisest, jõuludest, lihavõtetest, jaanipäevast, mardipäevast, halloweenist jne.

Palun, kui võistluse mõte ei meeldi, ära hakka kohe ülbitsema vms. Ma teen seda, vaid selleks, et tuua meie ellu naeru ja lõbusamat tuju.

Võistlus on ühevooruline, parima loo selgitame välja hääletusega, kui võimalik, siis saab sellest TFS’i kasutajate lemmiklugu, või midagi taolist.

Andke teada, kas võistlus võiks toimuda ja mis on arvamused võistlusest.


Viimati muutis seda Elise (Teis 18 Aug 2009 - 21:08). Kokku muudetud 1 kord
Elise
Elise
Vana liige
Vana liige


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by voldebiku Teis 18 Aug 2009 - 21:08

Super ideee. Very Happy Uh, tahaks osaleda, võiks ju proovida.. Midagi ;D
Ma sõbrannaga teen praegu ühte juttu.. Smells Like Teen Spirit, damn, see on parim Very Happy
voldebiku
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by princess Teis 18 Aug 2009 - 21:14

Ega ma eriti aru ei saanud, aga niipalju kui sain, siis hea idee Very Happy
princess
princess
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by Elise Teis 18 Aug 2009 - 21:58

Oleks keegi veel osaleja muidu? Very Happy
Elise
Elise
Vana liige
Vana liige


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by kertzyeah! Teis 18 Aug 2009 - 22:01

aga kas sinna juttu võib ka foorumiväliseid tegelasi kaasata ? kui võib siis ma vist isegi osaleks .
kertzyeah!
kertzyeah!
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by Elise Teis 18 Aug 2009 - 22:02

No olgu, aga mitte palju, nii kolme isiku piiresse võiks jääda.
Elise
Elise
Vana liige
Vana liige


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by kerttu Teis 18 Aug 2009 - 22:57

Minu arvamus on , et ei võiks foorumiväliseid tegelasi panna sisse , sest et see ju ikkagi Lood TimeForSimsist. See on ainule minu arvamus , kuigi arvatavasti ei osaleks.
Hea idee muidu . Very Happy Smile
kerttu
kerttu
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by Külaline Kolm 30 Sept 2009 - 20:09

Kerttuu^^ kirjutas:Minu arvamus on , et ei võiks foorumiväliseid tegelasi panna sisse , sest et see ju ikkagi Lood TimeForSimsist. See on ainule minu arvamus , kuigi arvatavasti ei osaleks.
Hea idee muidu . Very Happy Smile

jamh, nõus sinuga Very Happy aga igatahes, see on kuradi hea idee Cool osaleks isegi vist (:

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by Shorty Nelj 1 Okt 2009 - 13:10

ah võib kah
Shorty
Shorty
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by Marilill ^.^ Reede 23 Apr 2010 - 16:32

hm , osaleks vast .
E : keegi teeb ka seda ? Very Happy
Marilill ^.^
Marilill ^.^
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast Empty Re: Lood TimeForSimsist, ehk lood meist endast

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele