TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Hei Maari siin!

+4
marleen^^
voldebiku
Kuru.
MaarI
8 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Reede 7 Aug 2009 - 22:48

ma ka mingi 3 aastat või nii Smile vahepeal pidasin pausi , aga nüüd joel saatis meid suve vaheajale Very Happy  muidu jah ta suht karm ja ego kah Very Happy aga nuh saab hakkama :d mu üks sõprants käib jj-is ainult sellepärast et talle meeldib Joel Juht No Very Happy ja maksab igakuu tema vaatamise eest 300 Very Happy
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Reede 7 Aug 2009 - 22:53

täitsa jube ma ei oska siin peaaegu mitte midagi teha Very Happy nii harjumatu Very Happy
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by voldebiku Reede 7 Aug 2009 - 22:57

suhtle meiega! mängi ja.. kommenteeri jutte ja pilte jms, paljud on sellepärast ainult siin Very Happy noh.. nagu, et varem olid simsi eesmärgil, aga nüüd on sims ära kadunud ja suhtlevad niisama XD
voldebiku
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Reede 7 Aug 2009 - 22:59

okei , ma muidu simsi ei mängi kunagi mängisin aga vennad kustutasid arvutist selle ültse ära ..
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Reede 7 Aug 2009 - 23:02

okei , ma ka telkut vaatama Smile)) Tsaukkiiiiii Smile kunagi hiljem kribame siis edasi  No
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by voldebiku Reede 7 Aug 2009 - 23:04

tsauka ;ddd
voldebiku
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by eliis Reede 7 Aug 2009 - 23:06

MaarI kirjutas:ma ka mingi 3 aastat või nii Smile vahepeal pidasin pausi , aga nüüd joel saatis meid suve vaheajale Very Happy muidu jah ta suht karm ja ego kah Very Happy aga nuh saab hakkama :d mu üks sõprants käib jj-is ainult sellepärast et talle meeldib Joel Juht No Very Happy ja maksab igakuu tema vaatamise eest 300 Very Happy

appi millal see nii kalliks läks, kui mina käisin oli küll mingi 200 vist kui sedagi !!
Tahad ma räägin sulle ühe toreda loo seoses selle jj-streediga Smile
Meil tuli mingi esinemine ja tahtsime proovi teha aga kool, mille saalis me tavaliselt trenni tegime oli siis kinni. Ja rääkisime siis, et teeks õues palliplatsil ja kui treener seda kuulis siis läks meeletult närvi ja väitis midagi sellist, et seda ei tohi teha sest keegi võib põõsast jälgida ja meie tantsu pähe õppida (nö samme varastada). Kas pole naeruväärne?
eliis
eliis
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by kerttu Reede 7 Aug 2009 - 23:08

Irww , liiga hea . Very Happy Very Happy
kerttu
kerttu
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Laup 8 Aug 2009 - 8:58

eliis kirjutas:
MaarI kirjutas:ma ka mingi 3 aastat või nii Smile vahepeal pidasin pausi , aga nüüd joel saatis meid suve vaheajale Very Happy muidu jah ta suht karm ja ego kah Very Happy aga nuh saab hakkama :d mu üks sõprants käib jj-is ainult sellepärast et talle meeldib Joel Juht No Very Happy ja maksab igakuu tema vaatamise eest 300 Very Happy

appi millal see nii kalliks läks, kui mina käisin oli küll mingi 200 vist kui sedagi !!
Tahad ma räägin sulle ühe toreda loo seoses selle jj-streediga Smile
Meil tuli mingi esinemine ja tahtsime proovi teha aga kool, mille saalis me tavaliselt trenni tegime oli siis kinni. Ja rääkisime siis, et teeks õues palliplatsil ja kui treener seda kuulis siis läks meeletult närvi ja väitis midagi sellist, et seda ei tohi teha sest keegi võib põõsast jälgida ja meie tantsu pähe õppida (nö samme varastada). Kas pole naeruväärne?
   ei noh alguses oli mul ka 200 siis järgmine aasta oli 250 ja nüüd on 300 igaaastaga 50 eeku juurde aga noh meil oli nii et joel ütles kohe ära et suvalisi inimesi ei tohi vaatama tulla kes trenni ei tule , ja kui tahab kedagi kaasa võtta siis peab olema mõjuv põhjus ja kindlasti seda temale rääkima Very Happy mai tea mida ta põeb niikuinii keegi ei õpi neid mingi ühe korraga selgeks ja veel vaatamisega Very Happy
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by eliis Laup 8 Aug 2009 - 10:51

Jajah see on umbes selline suhtumine ja maksad aga see, mille omandanud oled on stuudio vara ja seda juba kellelegi näidata ei tohi Very Happy
Teine asi, mis häiris oli suur raha nulimine, küll oli üheks ja teiseks jälle raha vaja. See oli küll selline nö vabatahtlik aga, kui ei maksnud siis vaadati sulle sellise näoga otsa, et ma ei tea. Näiteks küsiti raha selle mingi kaamera ostmiseks. Kuna meil polnud lubatud kunagi koolitustel filmida/pildistada, siis oli jälle lahendus olemas, et minge ja jälle OSTKE endale DVD. Ja kas on siis üldse mingeid DVDsid välja tulnud? Kahtlen.
eliis
eliis
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by marleen^^ Laup 8 Aug 2009 - 11:11

ai maruska ise sa olid ka ju joeli armunud. Very Happy haha, sa õpetasid mulle ühte tantsu juu aga mai saanud sellest ikka aru midagi, ainult ühe sammu sain selgeks, lol.^^
marleen^^
marleen^^
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Püh 9 Aug 2009 - 16:46

meil aeti peale et mingi makk osta , kuigi meil oli juba olemas kus saab mussi kuulata ja nii :s aga nuh ikka ei ostnud vist :Dkuigi osad antsid raha aga ma unustasin andmata Very Happy:D

jaa pean tunnnistama marleen joel meeldis mulle Very Happy tal on ju ikkagist pruunid silmad Very Happy haha ! Very Happy aa ja ma mäletan küll jah kui ma sulle sedca kava õpetasin mis sul niiii raskesti läks ,, aga m66dus 5 min ja sa ei mäletanud endam mitte tuhkagi Very Happy aga nuh vähemalt nalja sai Very Happy WOOWw ma tahan seda sammmu näha marleen No
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by marleen^^ Püh 9 Aug 2009 - 18:13

hahaha see see esimene samm ju, aga see ka siuke kohmakas XD
marleen^^
marleen^^
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Püh 9 Aug 2009 - 18:15

aa okei Very Happy see kõige lihtsam Very Happy liccalt astud kõrvale ette ja teisele poole kõrvale ja siis keha ka natsa juurde ja siis ongi (Y) Very Happy aga dvjka saame pärast kokku näitad mulle sammu ära Very Happy ja siis näitan sulle autot mis nüüdseks sodi :/:/:/:/ Sad
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by marleen^^ Püh 9 Aug 2009 - 18:24

okai....:///////// aga jh tule läbu teemasse, muidu liiga ot Very Happy
marleen^^
marleen^^
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by princess Püh 9 Aug 2009 - 18:31

heii, maari Very Happy mulle täiega meeldib tantsimine aga jj mulle eriti ei meeldi Very Happy See on minuarust nii haige, kuidas seal kõiki teisi klubisid maha tehakse ja see "lähed sinna ja tagasi tuled gängstana" värk on ka haige.
princess
princess
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by Külaline Püh 9 Aug 2009 - 18:33

Hei Maaari Smile

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Püh 9 Aug 2009 - 18:42

nu jah sellepärast mulle ka eriti jj-street ei meeldi aga tantsida mulle meeldib nii et mai tea isegi mida teha .. :/


hei katu Smile
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by Külaline Püh 9 Aug 2009 - 20:45

tereeee maari Very Happy

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by MaarI Püh 9 Aug 2009 - 20:51

terreee No
MaarI
MaarI
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hei Maari siin! - Page 2 Empty Re: Hei Maari siin!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele