TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

4 posters

Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by Muffin Laup 4 Dets 2010 - 15:57

Asi selline. Tõmbasin umbes neli päeva tagasi valgushäki, mida väga kiideti. Salvestasin ka originaalfailid, aga pistsin need samasse kohta, kus ennem häkifailid olid (geenius), Kaks päeva hiljem polnud ma ikka veel simsi mänginud ja vaatasin, et ohoh selle häki failid vedelevad siin ja kustutasin need ära. Need olid muidugi originaalfailid. Järgmisel päeval lähen siis simsi ja hakkan mängima, kuid sims ei lähe käima. Võtan siis oma downloadsi kausta lahti ja kustutan downloadsid ära. Ikka ei lähe käima. Taipan, et asi on valgushäkis ja hakkan paaniliselt otsima originaalfaile, mille ma jällegi ära kustutasin. Nii, siis ma uninstallisin nightlife kuna valgushäkil on kõige rohkem faile seal kaustas. Sisestasin plaadi ja kui ta on 48% ära laadinud tuleb ette selline kiri:
A problem occured when trying the file
'TSData/Res/3D/sims08.package' from media.

Do you want to retry to copy the file, or cancel the installation?

Panen siis retry, arvuti sumiseb natuke ja jälle sama tekst. Ja nii lõpmatuseni. Ja ma siin mõtlesin, et äkki on häid inimesi, kes saaksid oma originaal failid kõik ilusti kaustadesse sättida, .zip folderiks teha, mediafiresse üles laadida ja mulle tõmmata anda. Või on äkki teine lahendus? Aitäh kõigile, kes aitavad!
Muidu graafikakaart on NVIDIA GeFore GT 320M Up to 2267 MB TurboCache
Ja OS on Windows 7

Muffin
Muffin
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by Külaline Laup 4 Dets 2010 - 16:58

sa ikka kasutasid programmi valgushäki installimiseks? samamoodi eemaldad ka siis selle

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by Muffin Laup 4 Dets 2010 - 17:05

programm? ei ole programmi. mul olid lihtsalt mingid kaustad ja nende sees olid failid, mille ma vastavalt paigaldasin ja siis algsed failid ära kustutasin.

Edit: Tõmbasin uue valgushäki ja nüüd läks sims käima, aga nightlife ikka ei saa installida.

Edit: Ma tõmbasin sims 2 nightlife esimese cd ja teise sisestasin juba poest ostetud plaadina. Nüüd läks installimine hästi. Aga kui ma lähen simsi looma (jah simsi, koera ja kassi saab ideaalselt teha) siis jookseb sims kokku. JA veel üks mure. Kust oleks saada The Sims 2 Fun with pets collectioni plaadita mängimise faili?


Viimati muutis seda Muffin (Püh 5 Dets 2010 - 0:04). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : Lisasin uudiseid)
Muffin
Muffin
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by antz Püh 5 Dets 2010 - 5:04

Selliste kogumike jaoks pole plaadita faile, sest nendes on lihtsalt kokku pandud mõned olemasolevad lisapakid. Fun with Petsi jaoks on sul vaja Mansion and Garden Stuff eripaki plaadita faili.
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by Muffin Püh 5 Dets 2010 - 9:56

oh tänan.
Muffin
Muffin
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by voldebiku Püh 5 Dets 2010 - 13:00

oota, kas sa need originaalfailid said tagasi? i mean, et sa võid ju prügikastist need restorida vms:D
voldebiku
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by laura Püh 5 Dets 2010 - 15:17

aga vb ta kustutas ja need sealt omakorda ära juba:D?
laura
laura
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by Muffin Püh 5 Dets 2010 - 21:41

jah, ma kustutasin need sealt ära, aga ma kopeerisin oma sõbranna arvutist originaalfailid mälupulgale ja nüüd on kõik failid arvutis originaalfailid. Aga mure jätkub, sest poest ostetud ketas viskas ka sõbranna arvutil vempe. tuli ikka sama silt ette. Ja kui ma selle sain ära installitud tõmmatud cd 1 ga siis nightlife asjad jäid simsi seljas nähtamatuks ja mäng viskas end veel tagatipuks kokku ka. Praegu ma tõmbasin ka teise cd ja nüüd installisin arvutisse. Nüüd töötab küll. Viga oli siis ilmselt poest ostetud esimeses cd-s ja valgushäkis, mille ma nii sinisilmselt tõmbasin.
Muffin
Muffin
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by antz Esm 6 Dets 2010 - 5:12

Jah, poeCD on omadega läbi, sest arvuti ei suutnud sealt enam faile välja lugeda. Aga valgushäkis küll viga ei olnud, sest see ju töötas normaalselt, vaid ikka sinus, et sa ei hoidnud alles originaalfaile, kui tahtsid valgushäkist loobuda.
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga) Empty Re: Sims 2 läks metsa. (valgushäkiga)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele