TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

+4
Eesu
marleen^^
Shorty
HHellukass-
8 posters

Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by HHellukass- Teis 19 Jan 2010 - 19:55




Nii nüüd on selline asi , et ma ei jõua eriti seda juttu teha ja see ei arene kuskile. Ma teen nii , et räägin teile lõpu pointi ära ja ma hakkan üldse uut juttu tegema .
Igastahes jutu lõpp peaks olema umbes selline , et noh alexandra saab Rayaniga veel ühe lapse neil on nüüdd kokku 2 last Meribell ja Ancelika, siis tuleb neile üks blond koritaja , kes lööb ryani üle nad kolivad eraldi elama võtavad endaga kaasa veel Meribelli. Neile sünnib poiss Stefan . ja koristajal oli koer ja koristaja nimi oli Jennifer
elad siis õnnelikult jne,. :d sorry et pooleli jätsin aga ma tahn nii väga juba uut juttu teha see oleks läinud liiga pikaks Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) 73535 igataes sorrryyy

NB! Sorry kirjavigade pärast Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) 73535










Viimati muutis seda HHellukass- (Laup 27 Veeb 2010 - 23:58). Kokku muudetud 6 korda
HHellukass-
HHellukass-
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Shorty Teis 19 Jan 2010 - 20:11

Suhteliselt mõttetu hetkel.
Shorty
Shorty
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by HHellukass- Teis 19 Jan 2010 - 20:12

noo jh see alles läheb mõnevaks ma loodan

:;D


Viimati muutis seda HHellukass- (Teis 19 Jan 2010 - 21:17). Kokku muudetud 1 kord
HHellukass-
HHellukass-
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by marleen^^ Teis 19 Jan 2010 - 20:20

isand nii palju vigu, et ma lihtsalt ei suutnud seda lugeda...sorry.
marleen^^
marleen^^
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Eesu Teis 19 Jan 2010 - 20:46

noh, natukene jutu poolest võiks olla paremini kirjutatud. Kirjavead võiksid parandada ära ning samuti tee ka jutu sisu põnevamaks.
Noh arenguruumi on niiet loodan, et järgmised osad tulevad paremad, Smile
Eesu
Eesu
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by kätiiii^ Teis 19 Jan 2010 - 21:21

graafika on halb piltidel, sisustud eriti ei meeldi ... ei teag imiks . jah kirjavigu on paljuuuuu ja suht mötetu .. niiet olen eelnevatega nõus .
kätiiii^
kätiiii^
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by kerttu Teis 19 Jan 2010 - 21:39

Ma arvan, et ma ei pea kordama, et palju kirjavigu oli. Very Happy Sellest oled vist juba aru saanud. Ja võiksid selliseid äkilisi sündmusi lisada, et jutt põnevam oleks. Oootan järgmist .
kerttu
kerttu
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Külaline Teis 19 Jan 2010 - 21:50

väiksed pildid, halb graafika, suhteliselt sisutu jutt, palju kirjavigu.. mina siin midagi head ei näe kahjuks...
aga arenemisruumi on alati ja loe näiteks teiste jutte, saad inspiratsiooni vm. hetkel jättis külmaks Smile

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Tulla Kolm 20 Jan 2010 - 16:08

jah, sama mis getu ütles
Tulla
Tulla
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Eesu Kolm 20 Jan 2010 - 17:33

kuigi siin on palju kriitikat, ütleksin, et proovi teha uus osa parem. st. rohkem sündmusi, põnevust, vähem kirjavigu. ootan milline tuleb järgmine osa, Smile
Eesu
Eesu
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Mari Kolm 20 Jan 2010 - 19:11

ma olen pime vist aga ma ei näe ühtegi kirjaviga XD ma nende vastu imuunne.
Mari
Mari
Läbumoderaator
Läbumoderaator


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by HHellukass- Kolm 20 Jan 2010 - 21:03

kui ma ise lugesin siis ka kusjuures ei näinud eriti midagi kuid jh mõned ikka on tulnud
HHellukass-
HHellukass-
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Külaline Reede 22 Jan 2010 - 12:56

Kirjavigasi ikka on jah aga muidu suht lahe Smile

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Eesu Laup 23 Jan 2010 - 22:33

nomaitea. Natuke häirib, et sa ei pane komasid vahepeal, :d ei saa vahepeal lausest aru. aga, muidu jätka.
Eesu
Eesu
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda) Empty Re: Hellu jutt ( Alxandra Cuppy ja Amanda)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele