TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

The Heiz

5 posters

Go down

The Heiz Empty The Heiz

Postitamine by Kristiinake Püh 13 Veeb 2011 - 12:55

(vabandan simside riietuse pärast Very Happy suht alged aga ma veel tõmban neid asju , sama majaga Very Happy )

1 osa

The Heiz Xmq2ic

Hei ! See olen mina ... Minu nnimi on Cadance ja mu välimus pole kiita . Ma elan koos emaga ühes pisikeses majas , linnas Powrpoof . Kunagi soovime me kolida pealinna aga võibolla seda aega ei tulegi .Me oleme vaesed ja mu ema mood on öökima ajav . Minu tuba ( allpool on ka pilt ) on ilusam kui ema oma . Ema toal on narivoodi , NARIVOODI !?! see on eluhaige ... Minu on 2-kohaline voodi ja see mulle meeldib . Üks pilt mu emast :

The Heiz 2r7schf

Pildil hakkab ta kohe telekat vaatama . Mu ema nimi on Jodie ja ta on 26 aastane . Minu isa suri paar aastat tagasi ära . Lennuõnnetuses . Tema tuba :

The Heiz 11ccehl

No näete ! Narivoodi , pealegi on see tuba nii tuhm et ma ei magaks seal kordagi . Mu ema on nii stiiitundetu et jube . Ja ning minu tuba (L) love it . See on üleüldse lemmik tuba kõikidest Smile

The Heiz 2m81mr4

Seal ma olengi ok , see oligi siis tutvustus Smile teine osa algab NÜÜD :


Oli tavaline hommik . Ema hakkas just tööle sättima ja mina ärkasin oma kaunist toast ja suundusin köögi poole . Seal vaatas ema telekast spordi uudiseid ja mina võtsin hommikuhelbeid . Siis hakkas ema rääkima : ,, Kas sa ppead täna kooli minema ? '' . Mina vastasin : ,, Loog et pean ju No '' . Ema : ,, ära täna mine . '' Ma vaatasin ema ja hüüdsin jee :

The Heiz 2n6rqjp


Ema pani teleka kinni ja hakkas tööle minema . Mina läksin enda tuppa arvutisse ja rääkisin msn-is Caroliinega . Ta rääkis et tal on homme sünna ja ta kutsub mind enda sünnale . Ma nõustusin ja läksin edasi niisama netti ja olin rates .

The Heiz 2m4zl89

Mingi umbes poole tunni pärast tuli keegi ukse taha ja helistas kella . Suundusin avama .

The Heiz 33bdfyx

Avastasin et ukse taga on ema moodi tegelane , kuid palju mehi ja naisi . Kutsusin kõik sisse ja üks naine hakkas meie kodu üle vaatama . Mehed viisid minema mu arvuti ja naine võttis kaasa teleka ...

Kes need kõik olid ja mis sai edasi ... järgmine osa Smile





Kristiinake
Kristiinake
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

The Heiz Empty Re: The Heiz

Postitamine by Külaline Püh 13 Veeb 2011 - 12:57

ma isegi ei vaevu lugema , kuna , sa kirjutad , niiii .
paranda ära, äkki loen
ja alumised jutumärgid ei ole kohe kindlasti ,,,,,,, sellised

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

The Heiz Empty Re: The Heiz

Postitamine by kätiiii^ Püh 13 Veeb 2011 - 13:09

ei meeldi lugeda sellist teksti kus on iga asja vahel tühik... ja algusest natuke lugesin, väga igav tundus juba Suspect ja ema ja tütar on täppppppselt samasugused Very Happy
kätiiii^
kätiiii^
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

The Heiz Empty Re: The Heiz

Postitamine by Kristiinake Püh 13 Veeb 2011 - 13:14

japp aga ema ja tütre vahe on see et üks on pubekas ja teine täiskasvanu No nojh saan aru ega see on mu esimene lugu No
Kristiinake
Kristiinake
Uus liige
Uus liige


Tagasi üles Go down

The Heiz Empty Re: The Heiz

Postitamine by nice_annu Püh 13 Veeb 2011 - 18:47

mhh.... arenemisruum on maaaaillmaatuuuu suuuuuur!!! Kõik nii tavaline ja mingit põnevust pole, mis nagu kutsuks lugema! :/
nice_annu
nice_annu
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

The Heiz Empty Re: The Heiz

Postitamine by Ossu Püh 13 Veeb 2011 - 23:17

Oota.. emal on narivoodi ja tütrel on ilmatu suur kaheinimese voodi?
Mitte, et ma pahaks pean, aga lihtsalt kontrollin, kas ma sain öieti aru. Very Happy

Muidugi jah, eks me köik peame millegist alustama ning siis sealt arenema.. Minupoolest kirjuta ikka edasi! The Heiz 134535
Ossu
Ossu
Läbumoderaator
Läbumoderaator


Tagasi üles Go down

The Heiz Empty Re: The Heiz

Postitamine by Triinufo Reede 18 Veeb 2011 - 20:48

Pole just kõigeparem, aga arenemisruumi on ja võid edasi kirjutada. Üks küsimus ka - Kust või mis lisaga sa selle narivoodi said?
Triinufo
Triinufo
Liige
Liige


Tagasi üles Go down

The Heiz Empty Re: The Heiz

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele