TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Mure Sims 3'ega

2 posters

Go down

Mure Sims 3'ega Empty Mure Sims 3'ega

Postitamine by tinnnnu Reede 21 Jan 2011 - 15:14

Ostsime uue läpaka. Vana läpaka andmed olid hp pavilion dv6500 ja graafikagaardiks oli nvidia geforce 8400 vms.. igatahes , mäng jooksis rahuldavalt . Veids ikka kakkus aga ajas asja ära.Video mälu oli sellel mingi 128mb vb.
Igatahes , uue arvutiga on lood nii ,et mäng läheb tööle. Kvaliteet on palju parem , näiteks vana arvutiga ei näinud paljusi detaile nagu näiteks Late Nighti'l laserid ja mullikesed jne. Uuel aga näeb. Isegi kui graafika põhja panen , jookseb mäng siis ka väga kenasti. Ei kaku.
Aga, natuke aega saan mängida ja järsku lööb pildi mustaks ,vilgub edasi tagasi .Korra näitab mängupilti ja jälle musta pilti. Hääli on kuulda aga pilti vilgub ja mingi hetk lööb sinise pildi ette kirjadega. All siis mingid nrid jooksed ja arvuti teeb lampi resa. Ühesõnaga , ma ei saa aru mis värk on. Testisin Can you run it. Absoluutselt kõik on roheline. Isegi videomälu on kõvasti parem , kui vanemal arvuti. Ahja, unustasin ka öelda et mul alates põhimängust kuni late nighti'ni kõik osad peal.

Mure Sims 3'ega Untitled-1-1

Näiteks mu mees mängib Fallout New Vegast ja sellel näitas test ,et videokaart ei sobi aga mäng jookseb ideaalselt ja graafika võib lausa põhjas olla. Ehk oskab keegi aidata. TÄNUD.
tinnnnu
tinnnnu
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Postitamine by Sandra Reede 21 Jan 2011 - 17:53

Äkki midagi kuumeneb üle ??
mul sugulasel arvuti jamas nii mängides, et lubas mängida mingi 15 minti ja siis tegi restardi kuna jahutaja oli pekkis.
Sandra
Sandra
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Postitamine by tinnnnu Reede 21 Jan 2011 - 19:11

Siin ei saa midagi arvutiga olla , kui arvuti on täiesti tutikas. Ma saan aru ,et mu vana arvutiga oleks nii juhtunud ,sest sellel oli tõesti jahuti metsas , kaasarvatud ka emaplaat aga mäng jooksis ikka , kasvõi kakkudes.
Ütleme nii ,et kui mul graafika andmed mängus täiesti maas kõik on , Sims detail, texture jne .. jookseb mäng ja ei viska kinni. Aga see ei tundu loogiline olevat, et asi arvuti andmetes on , kuna vanal arvutil olid andmed palju lahjemad. Poes öeldi veel ,et praegune uue arvuti integreeritud kaart jääb põhimõtteliselt Geforce 8400 ühte auku, et vb on natuke parem sellest. Aga uuel arvuti kaardil on mälu palju rohkem kui mu vanal. 128mb ja üle 1gb on ikka suur vahe.
+nagu ma eelnevalt mainisin , siis mu mees mängib Fallout New Vegast ja tal on kõik graafika andmed täiesti põhjas ja mäng jookseb ideaalselt, ilma mingi kakumiseta. Kuigi Can You Run It test näitas ,et graafikakaart ei sobi.

Te ei kujuta ette kui rõve on mängida , kui graafika on täiesti maas:D
tinnnnu
tinnnnu
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Postitamine by Sandra Reede 21 Jan 2011 - 20:19

võib-olla on siis viga mängus
Sandra
Sandra
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Postitamine by tinnnnu Reede 21 Jan 2011 - 20:24

Võimalik täitsa ,kuigi see tunduks ka kahtlane ,sest samad osad olid ka vana arvuti peal Neutral
tinnnnu
tinnnnu
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Postitamine by Sandra Reede 21 Jan 2011 - 20:25

Aga sa võiksid uue mängu hankida endale ja siis proovida No , sest ma usun, et see oleks ainuke võimalus korda saada kõik.
Sandra
Sandra
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Postitamine by tinnnnu Reede 21 Jan 2011 - 20:32

Mnjah, aga ütleme ausalt et osad ei ole originaalid.Ja selleks ma ostma ka ei lähe. Never ei raiska raha selle peale. Ju siis peab miskit muud välja mõtlema või siis pean leppima halva graafikaga või hoopiski lähen Sims 2'e peale üle. Jama lugu igatahes jah. Kui kellelgi taoline probleem on ja oskab abi anda , siis ootan veel heameelega paremaid ideid välja.

Muide veider lugu sellega on see ,et kui ma perekonda teen ja linnavaates olen , ning otsin perele elukohta , siis ei jookse miski kokku. Ei ühtegi musta pilti. Aga kõik hakkab juhtuma alles siis , kui suundun majja ja hakkan perega seal mängima.
tinnnnu
tinnnnu
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele