TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Probleemid installimise ja uninstallimisega.

4 posters

Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by Külaline Kolm 15 Dets 2010 - 18:28

:!: Siin on koht kellel on muresid insatllimisega-uninstallimisegga!

//M.// Pane teemale sobiv pealkiri!


Viimati muutis seda M. (Kolm 15 Dets 2010 - 18:35). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : //M.// Teema pealkiri muudetud.)

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by Külaline Kolm 15 Dets 2010 - 18:28

mul kohe esimesena mure: miks ei saa ma sims3 installida enam?

//M.// Topeltpostid keelatud!!

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by antz Nelj 16 Dets 2010 - 5:28

Kas sa ise oskaksid vastata selles stiilis küsimusele? Palun selgita täpsemalt, et mis tähendab ei saa? Kas tuleb mingi kiri ette ja missugune, või jookseb arvuti kokku või mida muud juhtub, kui sa hakkad installima?
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by Külaline Nelj 16 Dets 2010 - 16:24

okei, ma uninstallisin sims3. nyyd ei saa ma seda enam installida. ta hakkab aga jääb peatuma : ....Caches/Sunset Valley.objectCaches. ..., ja siis tuleb veel ette kastike, ka umbes samasuguse tekstiga, ja ütleb et proovi uuesti või lõpetaa:! ja ma ei saa seda instalida ju! Sad

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by antz Nelj 16 Dets 2010 - 17:18

Plaadiga on jama. Proovi plaati puhastada pehme lapiga ja siis uuesti installida. Kui siis ka ei saa, on kahjuks plaat omadega läbi, on vaja muretseda uus plaat.
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by Külaline Nelj 16 Dets 2010 - 17:22

see plaat maksis ju 850 kr :! appiii!!! ANTZ absoluutselt tänan sind!!; seeaitas; tänx nagu täiega või nii:D , ma ei arvanud et asi selles oli, aga noh vedas et sa siin foorumis oled Very Happy

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by antz Nelj 16 Dets 2010 - 20:37

Alati aitan, kui oskan Cool
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by LiisuM6mmi Reede 24 Juun 2011 - 11:48

mul on mure seoses uninstallimisega.
ma ei tea kuidas uninstallida sims 3-e.
olen otsinud paljudest kohtadest kuid asjatult, ehk oskab keegi aidata?

LiisuM6mmi
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by antz Reede 24 Juun 2011 - 15:56

Klikka ekraani all vasakus nurgas nuppu Start, avaneb rippmenüü, kus klikka All Programs, uues avanenud menüüs klikka Electronic Arts ja edasi The Sims 3 ja siis tulebki Uninstall The Sims 3
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by LiisuM6mmi Reede 24 Juun 2011 - 18:00

mul tuleb ainult mingi device gonfig ja options, muud ei midagi.

LiisuM6mmi
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by antz Laup 25 Juun 2011 - 15:36

On sul ikka Windows? Või hoopis mõni muu operatsioonisüsteem - Linux, Mac?
antz
antz
Noor liige
Noor liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by Elisabeth :* Laup 25 Juun 2011 - 18:24

saab ka nii, et alt start-settings-control panel-add/remove programs(vms) , siis peaks tulema ette selline list programmidega mis sul on, vajutad siis simsi peale ja uninstall:)
Elisabeth :*
Elisabeth :*
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by silletska Laup 25 Juun 2011 - 18:56

ma ei saa universityt koos sims 2 originaliga uninstallida. oled proovinud ann/remove'st ja olen proovinud stardi alt. lihtsalt ei funka. vajutan, aga ei hakka midagi tegemagi.
silletska
silletska
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by LiisuM6mmi Püh 26 Juun 2011 - 12:54

mul windows7, elisabeth, ma tänan, see aitas, aga aitäh ka sulle antz, et üritasid aidata Smile

LiisuM6mmi
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

Probleemid installimise ja uninstallimisega. Empty Re: Probleemid installimise ja uninstallimisega.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele