TimeForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Püh 23 Nov 2014 - 11:38

» Kirjanikud
by antz Laup 26 Juul 2014 - 4:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 16:45

» Väike taustauuring..
by silletska Reede 29 Märts 2013 - 11:47

» Kust leian...?
by antz Nelj 21 Märts 2013 - 4:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 21:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Esm 31 Dets 2012 - 12:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 19:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 19:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 21:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

getu uus tutvustus;D

+10
voldebiku
kertzyeah!
Sandra
laura
Mari
|Kerli|
kerttu
Elise
kätiiii^
princess
14 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

getu uus tutvustus;D Empty getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 17:44

mul on hetkel väga igav, nii et, ma kirjutan endast uue tutvustuse, kuna eelmine.. jah..Very Happy ja ma olen muutunud ka.. vist;D
mu pärisnimi on gretel ja mulle e i meeldi see nimi, niiet, palun, kutsuge mind getuks (ok pm kõik kutsuvadki, aga lihtsalt mainin:D) ma saan 28.märts 16 woohoo:D ma elan tallinnas, nõmmel. mu lemmikvärv on meremehe sinine ilmselt.. või siis beež (nude jms). mul on sinised silmad&tumeblondid juuksed.
ma olen hästi keeruline inimene üldiselt. kui ma oleks keegi teine, siis ma endaga ei suhtleks:D
ma ei meeldi endale ja ma pole millegiga rahul kunagi. ma vingun hästi palju, kritiseerin kõike ja üritan asju paremaks muuta, kuid mitte enda juures. ma vihkan sassis tube ja korralagedust, aga ma ei viitsi koristada. mulle meeldivad tegusad päevad. ma tunnen ennast tihti teisejärgulisena või viienda rattana (..vankri all:D) ehk ma tunnen pidevalt, et ma olen kasutu&mõttetu jne. minust oodatakse tavaliselt rohkem, kui ma teha suudan. sellega kaasneb ka see, et kui ma midagi head korda saadan, siis inimesed ei hinda seda, kuna nad arvavad, et ma suudan ka paremini. mulle meeldib kui mind kiidetakse, kuigi seda tehakse harva. ma olin kunagi jube isiksus... lihtsalt.. vastik on mõelda tagasi. ma kahetsen seda perioodi enda elus. ma kahetsen üldse hästi paljusid asju. ma ei pea ennast andekaks. ma ei oska joonistada, laulda, tantsida, pildistada, kirjutada.. ühesõnaga kõik loomingulised asjad. not for me. kuigi ma armastan fotograafiat jne. see on nagu.. ma ei teagi. ma juba ootan, et ilmutada üks ports pilte&sellest album teha. ühesõnaga mu kaamera on üks kallimaid asju mulle. kui ma saaksin aega tagasi kerida, siis ma teeks seda. ma keriks kuskile kaugele minevikku&veedaks 2 korda rohkem aega enda emaga. ma nutan tihti. ma olen hästi tujukas. ma tegutsen tihti mõtlematult&sellepärast võib minust vale mulje jääda. ma vihkan valetamist&petmist jne, kuna ma olen üles kasvanud valede keskel. minu jaoks ongi kõige hullem asi üldse valetamine ja petmine ja muu selline jama. ma sean enda ootusi kõrgele ehk ma pettun tihti. mulle meeldib raha kulutada, aga ka säästa. enamus arvavad, et me oleme rikkad, kuigi see ei ole nii. ma jumaldan reisimist. ma tahaks olla ilus&fotogeeniline. mulle ei meeldi, kui täiskasvanud vannuvad. ma vihkan tülitsemist. mitte ainult kui mina tülitsen vaid ka kui teised tülitsevad. see on kurb mu arust. mulle lihtsalt meeldivad õnnelikud inimesed. ma pean ennast heaks sõbraks.. sellesmõttes, et ma ei räägi saladusi välja&ma ei valeta jne. mulle meeldib sport, kuna see on üks väheseid (vbla ka ainukene) asju milles ma natukenegi hea olen. ma üldiselt ütlen enda arvamuse välja, kuigi elu on näidanud, et enamustele ei meeldi kriitika&võtavad kõike südamesse. ma tahaks olla enesekindlam. ma vihkan konkurentsi, kuna see tekitab inimeste vahel ainult halba ja viha jne. ma olen vahest jutukas, vahest mitte. ma armastan naermist. ma olen kohutavalt naiivne ja paranoiline. ma kardan kohutavalt surma. ma olen terve elu elanud hirmus, et mu isa sureb ära..
ja ma nüüd ütlen ühe asja, mida vist mitte keegi ei tea (ma ise ka ei tea, miks ma seda ütlen, aga mul on lihtsalt selline tuju)... vähk on meie peres pärilik (vanaema.. ema..) ehk ma elan ka hirmus, et ma saan kunagi vähi.
ma armastan pikki jutuajamisi. ma üritan suitsu, alkoholi ja muud kräppi endast võimalikult kaugele hoida. ma ei salli paljusid inimesi, aga mul on ka omad põhjused. ma olen üldiselt selline veidi veider inimene. naeran random asjade peale&ütlen lolle asju jne. ma olen pere naerualune (heas mõttes;D). mul on enda arust suht hea huumorimeel (papsilt päritud:D). mul pole õrnaaimu ka mida ma tulevikus tegema hakkan... aga üks asi on kindel, et ma tahan oma pere&kodu (like that's going to happen.. lol;D) jaja mul sai mõistus otsa nüüd:D
ühesõnaga, kõik mis pähe tuli panin kirja. pm mingit seost lausetel ei ole jne. eesti keelt ma ka enam ei oska rääkida (ega kirjutada), kuna ma suhtlen liiiga palju inglise keeles. ja mul kindlasti jäi miljon asja kirjutamata, aga jah:D ja oops see tuli natuke pikem, kui plaanitud:D

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by princess Püh 26 Sept 2010 - 17:51

mh, sa praktiliselt aind vingud siin enda kallal ju Very Happy üks suur vingats oled küll Very Happy, aga sa oled ikkagi superlahe inimene, sa oled just selline kellega mul pole imelik ükskõik millest rääkida. ja ma armastan seda omadust inimeste juures, kui alati öeldakse välja oma arvamus, ükskõik milline see on, sest mai viitsi kunagi teiste mõtteid mõistatada. Igatahes minuarust oled sa väga lahe ja super inimine


Viimati muutis seda princess (Püh 26 Sept 2010 - 17:54). Kokku muudetud 1 kord
princess
princess
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 17:53

haha ma tean, et ma vingun palju:D aga ma tänan ♥

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by kätiiii^ Püh 26 Sept 2010 - 17:54

sa oled ülimalt tore & ilus Smile sa oskad pilte teha! ja mulle meeldib et sa oled otsekohene inimene!
kätiiii^
kätiiii^
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Elise Püh 26 Sept 2010 - 17:55

vaaaau, päris pikk. tegelt tundud sa ülilahe inimene, kuigi ma sind eriti hästi ei tunne, aga hästi kena oled ja blogi on ka nii lahe.
ma kardan ka seda vähi värki, mul vanaisal u. 4 aastat tagasi oli, täiesti võimalik, et see võib pärilik olla.
Elise
Elise
Vana liige
Vana liige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by kerttu Püh 26 Sept 2010 - 17:57

oh my god. nii hea tutvustus
kerttu
kerttu
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by |Kerli| Püh 26 Sept 2010 - 17:58

Elise kirjutas:vaaaau, päris pikk. tegelt tundud sa ülilahe inimene, kuigi ma sind eriti hästi ei tunne, aga hästi kena oled ja blogi on ka nii lahe.
jap, mu vanaisa suri ka vähki, vanavanaisa ka, aga see pole vist pärilikkus.
|Kerli|
|Kerli|
Läbumoderaator
Läbumoderaator


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 17:59

te olete liiga lahked:) aitäh

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Mari Püh 26 Sept 2010 - 18:10

word, Mari. Hästi kallis oled, mulle meeldib kõik su juures Smile
Mari
Mari
Läbumoderaator
Läbumoderaator


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 18:33

getu päris paljud seigad sarnanevad minu elule & btw minu peres on ka vähk..

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by laura Püh 26 Sept 2010 - 18:37

jaa sa oled täiega äge inimene:) sa vingud kindlalt enda üle liiga palju.
ma avatasin palju asju mis on minuga exactly the same.
aga.. ma ei tea;) sa oled hästi tore
laura
laura
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Sandra Püh 26 Sept 2010 - 18:41

väga super !
Sandra
Sandra
Peamoderaator
Peamoderaator


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 18:43

tänan
ja ma ♥ teid

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by laura Püh 26 Sept 2010 - 18:48

jah, ma mõtlesin et ma toon mõned asjad välja, mis on samad

mul on hea huumorisoon e ma oskan nalja teha, isalt saadud
armastan fotograafiat,
vihkan tülitsemist
ma armastan naermsit..

on ka teisi asju, aga, mis ma praegu tekstist viitsisin uuesti üles otsida
laura
laura
Superliige
Superliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 18:54

ma olen hästi keeruline inimene üldiselt. kui ma oleks keegi teine, siis ma endaga ei suhtleks:D
ma ei meeldi endale ja ma pole millegiga rahul kunagi. ma vingun hästi palju, kritiseerin kõike ja üritan asju paremaks muuta, kuid mitte enda juures. ma vihkan sassis tube ja korralagedust. ma tunnen ennast tihti teisejärgulisena või viienda rattana (..vankri all:D) ehk ma tunnen pidevalt, et ma olen kasutu&mõttetu jne. minust oodatakse tavaliselt rohkem, kui ma teha suudan. sellega kaasneb ka see, et kui ma midagi head korda saadan, siis inimesed ei hinda seda, kuna nad arvavad, et ma suudan ka paremini. mulle meeldib kui mind kiidetakse, kuigi seda tehakse harva. ma olin kunagi jube isiksus... lihtsalt.. vastik on mõelda tagasi. ma kahetsen seda perioodi enda elus. ma kahetsen üldse hästi paljusid asju. ma ei pea ennast andekaks.
ma nutan tihti. ma olen hästi tujukas. ma tegutsen tihti mõtlematult&sellepärast võib minust vale mulje jääda. ma vihkan valetamist&petmist jne, kuna ma olen üles kasvanud valede keskel. minu jaoks ongi kõige hullem asi üldse valetamine ja petmine ja muu selline jama. ma sean enda ootusi kõrgele ehk ma pettun tihti. mulle meeldib raha kulutada, aga ka säästa. enamus arvavad, et me oleme rikkad, kuigi see ei ole nii. ma jumaldan reisimist. ma tahaks olla ilus&fotogeeniline. mulle ei meeldi, kui täiskasvanud vannuvad. ma vihkan tülitsemist. mitte ainult kui mina tülitsen vaid ka kui teised tülitsevad. see on kurb mu arust. mulle lihtsalt meeldivad õnnelikud inimesed. ma pean ennast heaks sõbraks.. sellesmõttes, et ma ei räägi saladusi välja&ma ei valeta jne.ma tahaks olla enesekindlam. ma vihkan konkurentsi, kuna see tekitab inimeste vahel ainult halba ja viha jne. ma olen vahest jutukas, vahest mitte. ma armastan naermist. ma armastan pikki jutuajamisi. ma üritan suitsu, alkoholi ja muud kräppi endast võimalikult kaugele hoida. ma ei salli paljusid inimesi, aga mul on ka omad põhjused. ma olen üldiselt selline veidi veider inimene. naeran random asjade peale&ütlen lolle asju jne.


this is my life:D

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 19:00

omg mimi
you just made my day

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by kertzyeah! Püh 26 Sept 2010 - 19:10

omfggg, kuidas sa saad endast niii halvasti ja valesti mõelda. sa oled ju fantastiline, ma ei tea kirjeldamatu. -_- päriselt ka, sina küll ei tohiks enda kallal niimoodi vinguda. (L) u
kertzyeah!
kertzyeah!
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 20:57

mõnusalt pikk. ausõna, minu arust oled sa mega tore inimene. esiteks; väga väga väga sõbralik. teiseks; sa oled jube ilus inimene. kolmandaks; sul on hea stiilimaitse ning sa oled SUPER! hea pildistamise alal. Smile
sama siin, ma ei oska ka loomingulisi aineid. mu klassiõde oskab kõiki neid ja kõik hoiavad nö. tema poolele.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by voldebiku Püh 26 Sept 2010 - 21:29

mul tuli nutt kurku... Crying

i ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ u

e. ma vihkan ka tülitsemist... eriti kui teised tülitsevad.. ja kui täiskasvanud vannuvad/ropendavad
& issand õõ, ma ei tea.. ma ei teadnud pooli asju siit.. O;
voldebiku
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Külaline Püh 26 Sept 2010 - 21:32

miksss?
aga ma tänan kõiki ♥

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Hilari Esm 27 Sept 2010 - 0:21

einojaah. Ma päris sarnane sinuga siis. Pool sellest tekstist suht täpselt mina.
Aga sa oled nii super inimene, ma ei saa aru, miks sa nii halvasti arvad endast.
Hilari
Hilari
Megaliige
Megaliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Mirjam Esm 27 Sept 2010 - 15:34

Meie suguvõsas on rinnavähk olnud mu vanavanaemal, vanaemal ja vanatädil. Üsna tõenäoline, et ka mu emal ja minul võib see tekkida...
Aga muidu, sa oled hästi tore. Kuigi ma sind eriti ei tunne. Smile
Mirjam
Mirjam
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by iHeartGlambert Esm 27 Sept 2010 - 16:26

super inimene oled lihtsalt.. alguses (kui siin jälle hakkasin käima), mõtlesin, et ta on nii ülbe jne, aga selle ajaga olen ma aru saanud, et sa oled vägagi sõbralik, tore, ilus ja oskad hästi suhelda. mu arvamus on sinust muutunud.
ja üldse mul tulid pisarad, kui sa sellest vähivärgist räägid.. sest natuke enne lugemist tülitsesin õega ja ma ei tea, mida ma teeks kui keegi minu vägaväga lähedastest sureksss. apppi -.-

aga igatahes, oled sa üks väga tore ja sõbralik ja kena inimene !!!
iHeartGlambert
iHeartGlambert
Hea liige
Hea liige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by voldebiku Esm 27 Sept 2010 - 16:30

tuleb välja et kõigi arust teeb sinust hea & super inimese just see, et sa oled k e n a. kõik rõhutavad just seda et sa oled k e n a.

om g
ma mõtlen, kas tõesti loeb inimese juures just see et ta on k e n a?
voldebiku
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Mari Esm 27 Sept 2010 - 16:32

kahju jah, aga ühiskonnas see loebki, enamused vaatavad ju esmamulje järgi.
Mari
Mari
Läbumoderaator
Läbumoderaator


Tagasi üles Go down

getu uus tutvustus;D Empty Re: getu uus tutvustus;D

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele