Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Laup 22 Nov 2014 - 22:38

» Kirjanikud
by antz Reede 25 Juul 2014 - 14:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 2:45

» Väike taustauuring..
by silletska Nelj 28 Märts 2013 - 22:47

» Kust leian...?
by antz Kolm 20 Märts 2013 - 15:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 8:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Püh 30 Dets 2012 - 23:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 6:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 6:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 8:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Mia memuaarid | 1. osa

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by princess on Kolm 30 Juun 2010 - 9:47

Lol, ma tean, et see kõlab nagu muumipapa memuaarid, aga jah... ja ärge sõnakordusi tähele pange, mu aju ei suutnud lihtsalt neile sünonüüme välja mõelda + siin võib vabalt umbes miljon viga olla, ma tõesti ei viitsinud üle kotrollida. Very HappySissejuhatus
Spoiler:See olen mina, Amelia Chambers, praegusel hetkel. Minu elu on nüüdseks küll praktiliselt läbi, aga ma võin ju ka kodus istuda ja nostalgiliselt sellest ajast, mil see veel kestis, memuaare kirjutada.


Oma loo alguses, 70 aastat tagasi, olin ma aga selline üsnagi jonnakas pisike kaheaastane plika nimega Mia Rhodes. Amelia oli küll mu ametlik nimi, kuid kõigile olin ma siiski Mia. Elasin koos oma ema, õe ja vennaga Chicagos. Me olime küllatki vaesed, seega meie kodu oli kõige odavamas lagunenumas ja ohtlikumas linnaosas. See oli ikka tõeline pommiauk. Ema ei lubanud meil kunagi majast kaugemale mängima minna, sest läheduses kogu aeg juhtus midagi. Öösiti kuulsime tihti, kuidas keegi maha lasti, kegagi rööviti või peksti. Õnneks meie majas elasid enam-vähem normaalsed inimesed. Kuigi kolmandas trepikojas elas üks liputaja...


See oli küllaltki vana ja kulund maja, kuid tegelikult kunagi nägi ta arvatavasti üsna ilus välja. Seal elas tohutult palju inimesi, meie korter oli päris suur võrreldes teiste omadega: see läks läbi kahe korruse. Tegelikult olid need küll kaks kokkuehitad korterit. Meile kuulus ka üks garaažiboks. Kuigi meie maja nägi väljast kole välja, siis ei saanud seda meie korteri kohta öelda. Ma ei olnud küll kõiki piirkonna kortereid läbi käinud, kuid niipalju, kui ma teadsin, oli meil üks ilusamaid kortereid seal vaeste rajoonis. Seda sellepärast, et kui ema vanatädi suri, sai ema päranduseks ta maja. Tädil olid aga suured võlad ja maja tuli seetõttu maha müüa, kuid mööbli saime endale ja ema nägi meie korteri kallal väga vaeva.

Ma otsisin mõned pildid sellest:

Õuest sisse tulles oli kõigepealt kitsas esiku moodi koridor, kust läks keerdtrepp üles korterisse.

Esikust sai minna garaaži.

Garaaž oli otsast lõpuni täis igasugust üleliigset sodi ja katkiseid asju, mida
mujale panna polnud. Seal oli ka meie vana auto, mida mu vend vahetevahel
üritas parandada. Peab tõdema, et see tõesti ei näinud eriti ilus välja.

Trepist üles minnes esimene tuba oli elutuba.Elutuba oli mu lemmik ruum selles korteris. Seal oli väga palju lilli ja patju
ja ajakirju ja... üldse oli see väga asju täis ja veidike sassis, aga mulle
meeldiski nii.

Elutoast läks uks kööki
Köögi kõrval oli ema magamistuba.


Elutoa nurga juures oli ka tõeliselt pisike WC.


Ülemisel korrusel oli väike vannituba


Edasi tuli minu ja mu õe tuba


See oli nii roosa ja alati päikseline, ma tõeliselt armastasin seda tuba.

Viimane tuba oli mu venna oma

See on mu pere. Vasakul on mu vend Micheal, Mike kõigile. Keskel istub mu ema Lisa, paremal on mu õde Emma ja kõige all olen mina. Emma ja Mike vaidlesid alati, mäletan, et see käis mu emale väga närvidele. Mu ema oli 25 sellel pildil, pärit oli ta üsna rikkast perest, aga tal oli üsna mässuline teismeiga. Koolis ei käinud ta peaaegu üldse – tal polnud isegi põhiharidust. Selle asemel käis ta endast kõvasti vanemate meestega nurga taga joomas. 16-aastaselt jäi ta rasedaks ja kui mu vanavanemad sellest teada said, viskasid nad ema kodust välja. Sellest ajast saadik elas ta selles majas ja kasvatas oma lapsi. Ta käis ühes kohvikus õhtuti koristamas, sest kusagile mujale ta oma olematu haridusega tööle ei saanud. Ta ei olnud ka eriti ilus, seega rikka mehe võtmine oli välistatud.


Mike ja Emma olid kaksikud. Sel hetkel siis üheksased. Kuigi nad tülitsesid kogu aeg, olid nad siiski väga lähedased. Mina jäin neist alati kuidagi eraldi. Emmal ja Mikel oli ka teine isa kui mul. Neil polnud aimugi, kes ta oli, ema ei rääkinud meie kellegi isadest kunagi, aga ta pidi ilus olema, sest Emma ja Mike oli erinavalt emast väga ilusad. Mina ei mäleta oma isast midagi, Emma ja Mike olid teda küll näinud, kuid nad olid siis nii väikesed, et nad ei osanud pärast mulle kunagi eriti midagi ta kohta öelda.


Mike oli meie pere tark. Koolis läks tal alati hästi, tal tuli see kuidagi loomulikult. Talle väga meeldis ka korvpall. Selle mängimine oli peamine, mida ma teda väiksena tegemas mäletan. Mike unistas alati selle profitasemel mängimisest.


Emma oli teatud kui „ilus tüdruk”. Talle oli ikka antud seda välimust. Kuigi ta ei olnud kunagi nii tark kui Mike, tuli ka temalgi koolis kõik lihtsalt. Ta oli ka baleriin. Ma teadisn väiksena, et minust peab saama baleriin nagu Emmagi. Emma unistas New Yorgis tantsimisest. See unistus ei olnud tegelikult üldsegi väga ebareaalne, Emma oli oma tantsuklassis parim, ainus probleem oli tal selle eest maksmisega.

Meie majas elas kunstnik Antonio koos oma õetütre Mary Louga.


Antoniol oli korteris oma väike ateljee.


Selle seinaääred olid alati igasugust pahna täis. Välja arvatud üks nurk, kus modellid talle poseerisid.


Antonio oli nõus Emmale poseerimise eest maksma, et see saaks balletitundides käia. Emma töö ei olnud siiski lihtne – poosid, milles Antonio teda seisma sundis olid väga rasked ja neid tuli hoida kaua.


1. osa

Spoiler:


Ma olin nüüdseks kümneaastane. Põhjus, miks ma oma titeeast
nii kiiresti üle liikusin, on esiteks see, et ma ei mäleta sellest suuremat
midagi ja ma arvan, et keegi ei viitsiks lugeda sellest, kuidas ma potil käima
õppisin.
Ka teised mu pereliikmed olid muutunud.

Emma ja Mike olind nüüd 17 ja pidid päeva pärast keskkooli lõpetama. Ema oli siis 33. Põhjus, miks me nii ülespekstud välja nägime oli see:

See oli ema uus eluarmastus Peter, kelle lemmiktegevus oli diivanil teleka vahtimine ja teistel enda teenindada laskmine. Vajadusel andis ta ka kellelegi peksa. Igal reedel jõi ta end baaris täis ja kakles seal mingite jotadega ja igal laupäeva hommikul pidi ema Peteri kainerist üles korjama. Kuid ema oli täiesti veendunud, et Peter armastab ja kaitseb meid kõiki. Peter karistas meid kõiki väga karmilt iga tema reegli rikkumise eest. Meile kõigile olid tema poolt ranged piirangud peale pandud selle kohta millal, kus ja kui palju me midagi teha tohtisime. Tema tõttu üritasin ma võimalikult vähe kodus olla, et ta mind nii tihti peksta ei saaks, kuid samas ma pidin kindlasti õigel kellaajal kodus olema, sest vastasel juhul oleks ta mind ikkagi löönud.

Emma oli oma unistuse profesionaalseks baleriiniks saada peaaegu täide viinud. Päev pärast keskkooli lõpetamist pidi ta minema New Yorgi tantsuakadeemiasse balleti õppima. Kõik tema päevad möödusid stange ääres harjutades ja venitades.

Mike’i kavatsus korvpalluriks hakata oli ootama pandud. Ta oli nüüd pidevalt pea raamatus kolledži jaoks, kuhu ta meditsiini erialale sisse oli saanud ja Mike unistas nüüd arstikarjäärist. Tal olid selleks suurepärased eeldused ka, Mike oli alati väga tark olnud.

Mina olin suure õe jälgedes nelja-aastaselt balletikooli läinud, raha selle jaoks teenisin ma nagu Emmagi Antoniole poseerides.

Kuigi päris väiksena oli mu suurim unistus saada sama heaks baleriiniks nagu Emma, oli mul nüüd, kui see unistus täitunud oli, selline tunne, et ballet siiski polnud päris minu ala. Mulle küll meeldis tantsida, kuid ma ei sallinud selle konservatiivsust ja reegliterohkust. Riietus oli minu arvatas ka täiesti kohutav. Kui ma Emmale sellest rääkisin, siis ta ainult naeris mu välja ja ütles, et ma olin ju pisikesest peale tahtnud baleriiniks saada ja et balletist paremat pole.


See oli Antonio õetütar Mary Lou, kes ühtlasi oli ka mu parim sõber. Temaga koos veetsin ma selle aja, mil ma eelistasin mitte kodus olla. Ta oli ainus, kes tõeliselt sai aru, miks ma sinna minna ei saanud. Õhtul enne Mike’i ja Emma lõpetamist läksime me niisama tänavatele kolama. See ei olnud küll eriti ohtu, kuid ega kodus olles ka parem polnud.

Linnas nägime me hip hoppareid tänaval tantsimas. Ma olin sellest täiesti vaimustunud.

Me jäime meid minu tungival soovil vahtima päris hilise õhtuni, kuni Mary Lou mu otseses mõttes nende juurest ära tiris, sest ta teadis, et ma olin koju väga hiljaks jäänud. Ma väga ei tahtnud minna, sest teadsin, et nüüd ma saan kindlasti Peterilt peksa hilinemise eest.

Koju jõudes aga ei kuulnud ma Peteri sõimu ega näinud teda kusagil. Ma piilusin vaikselt tema ja ema magamistuppa ja leidsingi ta sealt.

Kuid naine, kellega ta koos oli, ei olnud kohe kindlasti mitte minu ema.

Ma ei teadnud, mida teha. Täisesti šokis olles taganesin kiiresti toast välja ja jooksin emale rääkima. Kui ma hommikul ülevalt korruselt alla tulin, jäin ma trepil vaikselt seisatama, sest kuulsin Peteritja ema vaidlemas.

Ema: „Kes see naine eile meie toas oli?
Peter: „Lits, mis see sinu asi on?“


Peter lõi ema näkku. Sel hetkel jooksin ma hirmunult üles
tagasi, sest Peter oli trepi poole vaadanud ja arvatavasti mind näinud.

Nagu arvata oligi kuulsin ma peagi trepil Peteri raskeid ja kiireid samme.
„Sul on uued kombed trepil pealt kuulata,plika, kas sulle tuleb austust ikka raskemal viisil õpetada.“ Karjus Peter mulle ja tõstis käe.
„Ei, ei, palun ei...“ jõudsin ma vaevalt haliseda, kuid juba tabas mind ta löök ja ma tundsin, kuidas mul põsest verd jooksma hakkas.
Sel hetkel tuli tuppa Mike ja ta karjus Peterile, et ta kohe temaga õue tuleks.

Ma nägin aknast, kuidas Mike õues Peteri peale karjus. Mitmel korral kuulsin ta suust oma nime .
Peter karjus vastu kasutades minu kohta sõnu nagu „väike hoor“ , „värdjas“ ja veel mitmeid väljendeid, mida ma eelistan siia mitte kirjutada.

Siis kaotas Mike kannatuse ja ta lõi Peterit kõhtu. Ma tõesti kahetsen, et ta seda tegi, sest ta sai umbes kümme korda kõvema laksu Peterilt tagasi.


Ma nägin ema hiljem elutoas nutmas. Hakkasin tema juurde minema, kuid Peter jõudis minust ette.

„Lisa, sa teaksid ju, et ma ei petaks sind. Ma armastan teid kõiki meeletult, ma püüan teid ju ainult kaitsa, see on karm maailm siin,“ rääkis ta emale. Väike kallistus ja ema sulas. Ning muidugi uskus ta iga selle tõpra sõna.

Õhtul läksime kõik Mike’i ja Emma lõpetamisele. Aktus oli üsnagi igav. Terve selle aja mõtlesin ma ainult sellest, et homme kolivad Emma ja Mike kodust ära. Homme pidime koju jääma ainult mina, ema ja Peter. Ma kahtlesin, kas ma nende järgmise seitsme aasta jooksul üldse ellu jään. Pärast aktust läksime kooli aeda perepilte tegema.Peter suutis selle ajal jätta inimestele hooliva ja sõbraliku kasuisa mulje. Pärast meil muidugi tema hoolitsuse tõttu midagi ei toimunud. Läksime koju ja ma aitasin Emmal ja Mike’il kohvreid pakkida. Hilisõhtul kuulsin ma neid elutoas minust rääkimas.

Mike ja Emma muretsesid, mis minust saab, kui nad välja kolivad. „Ema, sa ei saa sellest mööda vaadata, ta peksab Miat. Täpselt samamoodi, nagu ta peksab sind ja meid,“ ütles Mike emale.
„Ta ei taha meile haiget teha, ta tahab meid ainult kaitsta, Peter armastab meid.“
„Ainus asi, mille eest Miat kaitsta tuleks, on Peter!“ hüüdis Emma väga etteheitvalt emale. „Peter ei tee talle midgi halba. Ta armastab teda, ta tahab teda ainult kaitsta...“
„Ema! Ärka üles, Peter PEKSAB teda, sa pead Mia eest välja astuma ja teda kaitsma...“

Ma istusin terve aja kõrvaltoas ja kuulasin pealt. Ma istusin seal edasi ka siis, kui nad juba oma jutu olid lõpetanud, mind pani tõsiselt muretsema, mis juhtuma hakkab, kui Emmat ja Mike’i enam ei ole.

Ja oligi Emma ja Mike’i lahkumishommik.

Mike kallistas mind pikalt ja kõvasti. „Ma ei tahaks sind siia üldse üksi jätta, ma ei taha mõeldagi, mis juhtuma hakkab.“

Emma tegi mu põsele musi ja ütles: „Helista kohe, kui ta sulle midagi teeb!“

Ma ei tahtnud, et nad läheksid. Ma ei tahtnud sinna Peteri ja emaga kolmekesi
jääda, aga midagi polnud teha.


Viimati muutis seda princess (Reede 2 Juul 2010 - 9:45). Kokku muudetud 4 korda
avatar
princess
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by Külaline on Kolm 30 Juun 2010 - 9:52

väga hea, selline teistsugune ja mõnus. graafika on ka hullult hea. (y)

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by stop . on Kolm 30 Juun 2010 - 9:56

ohohoo Very Happy see jutt tõotab tullla vägaväga hea, super .. see sissejuhatus on juba võimas nii, et midagi vapustavat siit kindlasti tuleb. jätkaaa Very Happy
avatar
stop .
Noor liige
Noor liige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by princess on Kolm 30 Juun 2010 - 9:58

aitääh Very Happy ma üritan veits teistsugust teha jah, mul on nii palju ideid, aga ma ei tea veel, mis järekorras ma neid realiseerin Very Happy

a, ja ma kustutasin veits neid entereid, mai tea, miks neid nii palju tuli xD

e. vaevalt, et midagi nii vapustavat... aga aitäh Very Happy
avatar
princess
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by kätiiii^ on Kolm 30 Juun 2010 - 10:10

väga teistsugune , aga mulle räigelt ikka meeldib... super graafika, teema ja üldsegi köik on superhea! Very Happy
mul oleks niiiiiiiiii palju asju mis ma tahaks teada kust sa saanud oled, aga ma vist ei hakka küsima?... Very Happy
avatar
kätiiii^
Superliige
Superliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by princess on Kolm 30 Juun 2010 - 10:21

küsi, kui tahad, mai tea aind, kas ma oskan kõigele vastata Very Happy
avatar
princess
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by kätiiii^ on Kolm 30 Juun 2010 - 10:25

eem ok Very Happy
vetsupaperi rullid ja kaal vannitoas, baleriinikingad seinal, lipikud poisi toas seinal, Emma riietus ja seal ateljees need pildid seinal Very Happy
woa Very Happy
avatar
kätiiii^
Superliige
Superliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by princess on Kolm 30 Juun 2010 - 10:28

ma vaatan sulle homseks simsist järgi
Need baleriinikingad tulid kaasa free timega ja ma kahtlustan, et emma riietus on modist
avatar
princess
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by kerttu on Kolm 30 Juun 2010 - 10:36

mm, kui juba sissejuhatus nii hea on .. siis ootan huvigaaaa essat osa (:
avatar
kerttu
Superliige
Superliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by kertzyeah! on Kolm 30 Juun 2010 - 18:47

isssandkui heaaaa, mulle räigelt meeldib see. see on nii teistsugune ja niii hea jne. igatahes tee kiiresti esimene osa ;-)
avatar
kertzyeah!
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by Totoro on Kolm 30 Juun 2010 - 19:33

stop . kirjutas:ohohoo Very Happy see jutt tõotab tullla vägaväga hea, super .. see sissejuhatus on juba võimas nii, et midagi vapustavat siit kindlasti tuleb. jätkaaa Very Happy
avatar
Totoro
Hea liige
Hea liige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by Külaline on Kolm 30 Juun 2010 - 20:26

kertzyeah! kirjutas:isssandkui heaaaa, mulle räigelt meeldib see. see on nii teistsugune ja niii hea jne. igatahes tee kiiresti esimene osa ;-)
täpselt samad sõnad;D + graafika on ka väga hea

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by johanna on Kolm 30 Juun 2010 - 23:14

omg kui supper ! sissejuhatus on jummala hea ja mõte on jummala hea omggggg tahaks esimest juba Smile !
avatar
johanna
Vana liige
Vana liige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by laura on Nelj 1 Juul 2010 - 1:54

issand kui hea.super nagu.
awesome.

supersupersuper.

huuuulult hea.

E. : 70 aastat tagasi muidu vist ei olnud veel telekaid + sellist wc-potti ? Very Happy niisama küsin, sorrry.
muidu üülihea ikkagi.
avatar
laura
Superliige
Superliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by |Kerli| on Nelj 1 Juul 2010 - 2:22

minujaoks on need toad natuke sünged, aga muidu meeldib täiega. Selline teistsugune, esimest osa ootan.

_________________
Life is like a farm, one wrong step and you're in deep shit!
tumblr blogi we♥️it
avatar
|Kerli|
Läbumoderaator
Läbumoderaator


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by princess on Nelj 1 Juul 2010 - 6:06

kätiiii^ kirjutas:eem ok Very Happy
vetsupaperi rullid ja kaal vannitoas, baleriinikingad seinal, lipikud poisi toas seinal, Emma riietus ja seal ateljees need pildid seinal Very Happy
woa Very Happy
Pildid:
kolm suurt ruudukujulist on ühe ja sama pildi recolorid http://www.jaue.com/avalon/mspaintings9.htm
suur: simtomatic (TSR) Naturals oil painting
väike ruudukujuline: seda lehte enam ei eksisteeri Very Happy
päris väike on maxise enda oma
lipikud: blackypanther.de autor on svealyn
vetsupaberirullid - ei tea
kaal 4esf bathroom 5
riietust ma ei tea, aga ma arvan, et kas mod või liana


Laura kirjutas:E. : 70 aastat tagasi muidu vist ei olnud veel telekaid +
sellist wc-potti ? Very Happy niisama küsin, sorrry.
muidu üülihea
ikkagi.

ma tean, aga mai viitsinud hakata nii tegema Very Happy ma arvan, et tegevus toimub reaalajas ja ta kirjutab seda kunagi tulevikus Very Happy
avatar
princess
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by Eesu on Nelj 1 Juul 2010 - 7:27

oh, tõesti vägaväga super jutt + graafika on väga hea.
huviga ootan esimest osa. vääga super (y)
avatar
Eesu
Hea liige
Hea liige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by kätiiii^ on Nelj 1 Juul 2010 - 7:44

oh tänkstänkstänks sulle! :]
avatar
kätiiii^
Superliige
Superliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by marleen^^ on Nelj 1 Juul 2010 - 10:54

supper!
avatar
marleen^^
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by voldebiku on Nelj 1 Juul 2010 - 10:59

aah, nii muhe sissejuhatus:D
mulle nii meeldib su sisustamisstiil vms :-D
ootan 1. osa;D KÄHKU
avatar
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by Külaline on Nelj 1 Juul 2010 - 11:09

niii hea:D
aga ma ootasin ikka ema karjumist, isa nutmist, ja lapse välja jooksmist na. jumala pettunud olen Sad

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by princess on Nelj 1 Juul 2010 - 16:56

muide getu, mul oli plaanis see mingisse kohta sisse panna, aga mai tea veel kuhu täpselt Very Happy

muidu jutuga on nii, et mul on idee ja värk kõik olemas, aga ma kolisin sinna korterisse ühe teise inimese veel sisse ja nüüd ta ütleb, et ma pean korteri ka rentima ja selleks pean uksele klikkima, aga see korter on juba renditud mul ju ja ma ei saa uksele klikkida ja noh, ma pean selle kõigepealt korda saama, kui keegi oskab aidata, oleks tänulik
avatar
princess
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by princess on Reede 2 Juul 2010 - 9:46

nii, esimene osa olemas, lõpuks Very Happy
avatar
princess
Megaliige
Megaliige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by Andra on Reede 2 Juul 2010 - 9:51

ohh , niiiihea jutt , Smile
avatar
Andra
Vana liige
Vana liige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by Elise on Reede 2 Juul 2010 - 9:52

hullult hea idee ja uus osa on ka väga hea (:. tekitas suure tahtmise edasi lugeda, kuidagi nii teistsugune lugu Very Happy
avatar
Elise
Vana liige
Vana liige


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Mia memuaarid | 1. osa

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele