Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Laup 22 Nov 2014 - 22:38

» Kirjanikud
by antz Reede 25 Juul 2014 - 14:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 2:45

» Väike taustauuring..
by silletska Nelj 28 Märts 2013 - 22:47

» Kust leian...?
by antz Kolm 20 Märts 2013 - 15:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 8:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Püh 30 Dets 2012 - 23:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 6:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 6:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 8:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Simsiperede elu

Go down

Simsiperede elu

Postitamine by laura on Teis 5 Jan 2010 - 3:25

Võite rääkida siin oma peredest, mis teil Simsis on olnud. Kuidas neil läheb ja jutt nendest algusest peale. Vabandan täiega, kui kuskil juba selline teema olemas on.

Ma alustan.

Tegime sõbrannaga kaks naist - kumbki eraldi. Tema tegi Laurie-Ann Richie ja mina Jolene Cherry. Alustasime nendega LCd, nii, et kumbki mängib oma tegelasega pool tundi. Meil mõlemal läks suhteliselt hästi, esimese päevaga saime kosjamoori abiga neile mehed. Tema sai Mitch Wolosenko ja mina Armando Coxi. Minul tõi mees sisse 1 simoleoni, tal 7000 simoleoni. Ei vedanud mul, nojah. Siis hakkasime maha ehitama. Kuna mul oli natuke raha alles, siis sain ma väga väga väiksese maja ehitada, tema aga juba suurema ja paremini sisustatud kodu. Aga varsti sain mina temaga samale joonele, sest töö edenes. Varsti sündisid meil mõlemal ka esimesed lapsed. Minul ilma mingite woohoode ega kooditeta tüdrukkaksikud - Brenda ja Devyne. Mõtlesin juba alguses, et ilmselt saab järgijaks Brenda. Temal sündis aga üks tüdruk, Jodi-Arianna. Mul olid need kaksikud juba childid, kui tal oli Jodi toddler ja lisaks sündis Jodile ja vend Jimmy-Martin. Pereelu läks kenasti ja otsustasime, et Brenda ja Jimmy-Martin hakkavad tulevikus koos elama (peab tunnistama, et me kasutasime Jimmy-Martini puhul kaks korda kasvamiskoodi, et ta saaks sama vanaks kui Brenda on). Panime nad käima ja nad olid head sõbrad. Otsustasime, et pärast hakkan Brenda ja Jimmy-Martiniga mängima mina. Talle pidid saama järgmised lapsed. Kuna Jodi-Arianna oli juba vanem ja Devyne oli ka tüdruk, vajasime uusi lapsi. Õnneks saime nüüd vastupidiselt teisest soost lapse - mina poisi nimega Josh ja tema tüdruku nimega Natalie-Jen. Taas kasutasime kasvamiskoodi, et nad saaksid käima hakata jms. Peagi kasvasid nad suureks ja kolitasime kummagi paari kokku, et nad saaksid ühiselt uut elu alustada. Seekord ikkagi tühjalit lotilt, aga kodust kaasasaadud rahaga. Lisaks olid kõikidel lastel mälestused, mis oli tore, sest nii ei alusta nad täiesti tühja lehega. Ehitasime majad valmis, temal jäi natuke poolikuks see, ma sain täiesti valmis. Otsisime tööd neile jne. Nüüd on näiteks mul raha juba palju koos ja kavatsen ka lapse saada. Lisaks kihlusid ka mõlemad paarid. Kokkuvõtteks nii:

Jimmy-Martin Wolosenko ja Brenda Cherry (kahjuks Armando ja Jolene ei abiellunud enne sündi, seepärast kannab Brenda ema nime) elavad koos. Neil on raha umbes 8 000, maja valmis, töö hea. Kihlatud, plaan lapsi saada.

Josh Cox (selle lapse sündimise ajaks olid Armando ja Jolene juba abiellunud) ja Natalie-Jen Wolosenko elavad koos, maja on peaaegu valmis, raha on elamiseks piisavalt. Töö on olemas Joshil, sest Natalie on rase ja ta pole veel tööd leidnud.

Kui järgmine kord kokku saame, mängime kindlasti toredalt edasi.
laura
Superliige
Superliige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Simsiperede elu

Postitamine by Muffin on Teis 5 Jan 2010 - 3:54

Täna oli mul külas Mirjam, temal on ainult pets ja ta oli vaimustuses seasonsist ja aprtment lifest. Me tegime koos pere, kus oli 1 laps, 1 mudilane ja 2 täiskasvanut. ehk siis Poola Cola (mudilane) Hola Cola (laps) Coca Cola(naine täiskasvanud) ja Pepsi Cola (täiskasvanud mees). Lapsed olid kõik tüdrukud. Me ostsime neile krundi, mis kandis nime:; Coca Cola is so sweet (ma tahtsin edasi panna : and yummy and you wanna drink it) Seal on bassein ja tiik ja kasvuhoone ja viljapuud. Ühe päeva mängisin mina, teise tema. Lõpuks saime asja nii kaugele , et Coca ja Pepsi tegid liftis woo hood. Aga Coca ei jäänud rasedaks. Siis tegeles Pepsi aiandusega ja Cola kalastas, samal ajal suples Hola vannis. Cola püüdis 3 kala, ühe andis Pepsile, ,millest Pepsi valmistas sööki. Pärast sööki läksid nad voodisse ja Pepsi ja Coca tegid Woo Hood. Seekord läks õnneks ja Coca jäigi rasedaks, siis tegeleti veel aiandusega. Siis pidi Mirjam ära minema.

Ja sõbrannadega on veel teisi peresid tehtud.
Muffin
Liige
Liige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by voldebiku on Teis 5 Jan 2010 - 5:12

suht vahva pere jap.
voldebiku
Hüperliige
Hüperliige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by kätiiii^ on Teis 5 Jan 2010 - 5:17

haha mis nimed muffin , muidu jah Very Happy
kätiiii^
Superliige
Superliige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by CupCake on Kolm 2 Juun 2010 - 22:56

Hehe ma pean lihtsalt oma õnne jagama.Ma tegin eile ühe naise ja alustasin temaga äri(mul on OFB).Ta müüb mänguasju Kuna ma ei mängi koodidega seekord, siish on mul veidi raskusi rahaga aga tulen ikka toime.Muidu äri on mul juba 2 levelil vms. ja naine on saanud juba kaks talendimärki.Muidu naise nimi on Johanna Lender.Ja nüüd käis veel reporter ka, ma algul ei saanud üldse aru, et ta reporter on .Kuid ma väga loodan, et see artikkel mu poe kohta on positiivne kuna, siish oleks täiega jama-__-*
Mul pole elusees mitte ükski sim saanud talendimärgi.

CupCake
Vana liige
Vana liige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Eesu on Nelj 3 Juun 2010 - 3:51

oh, väga lahe . : D
polegi ammu teinud äri , peaks tegema .
Eesu
Hea liige
Hea liige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Cannie on Reede 11 Juun 2010 - 3:10

tegin simsi, eesmärk oli saada rikasmees (noh, 1 nägi välja selline Very Happy), jA siis linnakus pakkus mulle spordid tööd '' all star '' , võtsin vastu, vahetasin eelmise töö vastu ära, palk on suurem . ja siis kutsusin mehikese oma muti juurde elama, tõi kaasa ainul tuhat simoleni , ja ise töötas pitsa mehena XD .
Cannie
Uus liige
Uus liige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by CupCake on Reede 11 Juun 2010 - 3:13

Mhm nüüd on mul juba 6. levelil ja tal on nüüd üks kuldne talendimärk,üks hõbedane talendimärj üks pronksi talendimärk.Ja reporter hinnang mu poe kohta oli hea Ja varsti saab ta võibolla endale korraliku mehe ka

CupCake
Vana liige
Vana liige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Totoro on Reede 11 Juun 2010 - 3:20

Pere Simpson

Tegin ühesimsi Grace Simpson ja tegin talle ka koera Sammy. Hetkel oli igapäevane elu ja Grace käis ja tegi oma äriasju. Ta sai ühe mehega tuttavaks. Pärast nad käisid Kesklinnas ja igalpool kuni varsti abiellusid. Grace sai varsti rasedks ja nad liikusid teise majja. Grace sünnitas esimesena poisi Milo. Grace adopteeris ka ühe tüdruku kelle nimi on Rebecka. Ja lõpuks Grace sünnitas teise lapse Jackey. Samal ajal nad adopteerisd ka kassi ja koer Sammy jäi ka rasedaks. Sammy sünnitas lausa kolm kutsikat kaks valget ja üks must, üks tüdruk ja kaks poissi. Nimeteks said Chance, Randy ja Blackey. Kass sai koertega hästi läbi. Sammy'st sai ka staar. Kui lapsed kasvasid tesimenilisteks nad läksid kolmekesi ülikooli. Said palju sõpru. Milo läks ajalugu õppima, Rebecka läks bioloogiasse ja Jackey õppis näitlemist. Nüüd on nad kõik ilusasti ülikooli lõpetanud, elavad erikohtates ja ka koerad muutusid täiskasvanuteks.
Totoro
Hea liige
Hea liige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Külaline on Reede 11 Juun 2010 - 8:36

Ma tegelen praegu tulnukate aretamisega. Very Happy Mis on hetkel ebaõnnestunud. Sad Olen seda sõbranna juures proovinud, aga endal kodus ei tule üldse välja.

Johnny Smith kolis oma vanemate juurest välja. Ta ostis pisikese maja, sest enamat ta ei saanud võimaldada. Üks päev kõndis temast mööda naine nimega Amelie. Esimesest silmapilgust oli ta Amelie'sse armunud. Hiljem nad kihlusid. Amelie jäi rasedaks. Sai lapse nimega Mary-Ann. Kahjuks mitte tulnukas. Nad proovisid veel. Amelie sai lapse, aga kahjuks mitte tulnukas. Tuli poiss - Arthur. Aga nad proovivad veel. Smile

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Postitamine by Totoro on Laup 12 Juun 2010 - 5:40

Ma mäletan mu klassi õed tegid ühe perekonna mille nimi oli Lilla. Siis tegid sellised inimesed nagu Gorilla Pepu, Aaaaaaaaaaaaaa (niipalju aa-si kui oli võimalik) ja neil olid lapsed Hele ja Tume. Kui perekonna nimed peale lugeda siis on ka teglt naljakas (isegi). Ja siis tegid krundi ja panid krundile kaks maja, et nagu oleksid ki naabrid Very Happy.

Muide, Flash on ka häkk, et kui naine näeb tulnukat, siis juhtub sama asi mis mehegagi, kui sind huvitab.
Totoro
Hea liige
Hea liige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Külaline on Esm 14 Juun 2010 - 7:53

Totoro - tean .

Tegin üleeile ühe naise nimega Cheryl Damond. Ta elab Veronaville's. Ta otsis endale tööd. Leidis töö ning hakkas tegelema äriga. Järgmisel päeval kohtas ta meest nimega Gary Thompson. Sama päeva õhtul olid nad kihlunud ja juba voodis. Very Happy
Järgmisel päeval oli esimesi märke näha, et Cheryl on rase. Nad abiellusid. Gary perekonnanimeks sain Damond. Nii kaua, kui Cheryl ei saa tööd teha, peab Gary oma kodutöid tegema. Gary puhastab, kokkab jne. Veel peab Gary tööl käima.
Paari päeva pärast sündis neil tüdruk - Melanie. Kuid sama päeva õhtul jäi Cheryl uuesti rasedaks. Cheryl polnud juba päris kaua tööl käinud. Paari päeva pärast sündisid neil kaksikud - Tommy ja Caroly.
Kui kaksikud sündisid oli Melanie juba toddleriks kasvanud. Kolme lapsega tegelemine on raske. Ning Gary puudus isegi vahepeal töölt. Praegu on kõik nad toddlerid. Smile

Külaline
Külaline

Tagasi üles Go down

Postitamine by Viinamari on Esm 6 Aug 2012 - 20:10

Perekond Ruly
Spoiler:

Tegin ühel päeval, ühe mehe ja ühe naise. Mehe nimi on Joshep, naise nimi on Rose. Tegin neile neljakandilise maja. Elutuba, köök, vets ja vanemate magamistuba. Sellel õhtul, kui nad sinna kolisid tegid nad WooHood. Rose jäi rasedaks. Järgmisel päeval tegi ta mehele krõbinaid, kuna siis neil polnud eriti raha, et pannkooke, omletti jne teha. Joshep sõi ära, siis ta läks pere läpakasse ja otsis tööd. Paari minuti pärast oli tal töö leitud. Joshepi tööks sai reporteri saatejuht vms. Varsti sündis esimene laps, Alex.
Kui Alex põnniks kasvas, tegid Joshep ja Rose sellel ööl veel WooHood. Rose jäi jälle rasedaks. 3e päeva pärast sündis Ben. Alex oli siis juba laps. Kui Ben ka põnniks sai, tegid vanemad jälle WooHood. Rose jäi jällegi rasedaks. 3e päeva pärast sündis Chris.
Nende toad on nüüd sellised:
Kui välisuksest sisse astud, on elutuba. Sealt paremat kätt on üks uks, seal on köök. Köögis on kaks ust. Kui jälle paremale vaadata, siis seal on vets. Ühes nurgas on ka uks, mis viib vanemate magamistuppa. Ja kui sealt otse vaadata, on laste tuba.
Varsti ma mängin edasi selle perega...

Perekond Echely
Spoiler:

Ühel päeval tegin perekonna Echely. Seal on ema Amy, isa Jerry ja teismeline plika, Doris. Nad kõik on vampiirid.
Nende maja on üpris suur, kuid ka mitte väga suur. Kohe kui välisuksest sisse astud on elutuba ja seal taga on köök (elutuba ja köök on koos). Külmkapi kõrval on üks uks, kus sisse astudes on vets ja vannituba. Köögi kõrval on kaks ust, vasak viib Dorise tuppa, parem Jerry ja Amy tuppa, ehk vanemate magamistuppa.
Kui ma mängima läksin, värvis Doris pruunid juuksed blondiks ja alt otsad siniseks. Jerry ostsis endale ja tütrele eraldi autod. Ema sõidab isa autoga. Nad on üpris rikkad. Jerry töötab businessis.
Ühel õhtul tegid Amy ja Jerry WooHood. Amy jäi rasedaks.
(Edasi pole mänginud)
Viinamari
Noor liige
Noor liige

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles