Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Ei saa simsi mängida
by CoolSannu Laup 22 Nov 2014 - 22:38

» Kirjanikud
by antz Reede 25 Juul 2014 - 14:47

» thesims3.com Kuidas teenida simpointe?
by antz Nelj 27 Juun 2013 - 2:45

» Väike taustauuring..
by silletska Nelj 28 Märts 2013 - 22:47

» Kust leian...?
by antz Kolm 20 Märts 2013 - 15:13

» TS- avatarid UUED 09.12.12
by HANNAKAS Laup 9 Märts 2013 - 8:02

» Sada ja üks linki (+tuhat)
by kätiiii^ Püh 30 Dets 2012 - 23:47

» Pilte naissoost simmidest
by LiisuM6mmi Püh 30 Dets 2012 - 6:08

» TS- pildid
by TastySmile- Püh 30 Dets 2012 - 6:01

» Uuuudised & Uuuuendused
by Ossu Esm 24 Dets 2012 - 8:41

Kõik õigused kaitstud
MyFreeCopyright.com Registered & Protected

The Sims 3 Town Life Stuff

Go down

The Sims 3 Town Life Stuff

Postitamine by Sandra on Laup 9 Juul 2011 - 8:01Eripakk ilmub USA-s 26.juulil ja Euroopas 29.juulil

Anna oma linnale uus ilme eripakiga Sims 3 Town Life Stuff. Ehita uusi kohtumispaiku nagu tibide raamatukogu, kõrgtehnoloogiline võimla, päikesepaiste mänguväljak või kunstiline pesumaja.

Uuenda naabruskonna ja oma simside stiili asjade ja paikadega majja ja linna. Simsistuudio kuulutab uhkusega välja The Sims 3 Town Life Stuff eripaki, et anda su simside linnaelule uus mõõde.

Kas su simsile meeldivad raamatud? Ehita talle uus raamatukogu, kus ta saab koos teiste linnaelanikega kogeda uusi raamatuelamusi või anna tema kodumajale uus tiib, mis sisaldab retrostiilis raamatulugemistuba. Kui su sims aga eelistab muskleid pumbata, vii ta uude kõrgtehnoloogilisse võimlasse, mis on täis trenažööre, jõutõstmismasinaid ja palju muud. Perele pühendunud simside jaoks saad luua uue mänguväljaku, kus on kõik lastele vajalik - liivakast, liumägi, puuonn ja muid meelt lõbusaks tegevaid vahendeid.

Lisaks, eripakk toob simsi koju ka pesumasina ja kuivatusmasina, uued vaba aja riided ja soengud andes vaheldust simsi välimusele, samuti uusi ühiskondlikke hooneid nagu Külma Ekspressi Vürtspood, Sama Oivikute Eelkool ja Priima Näki Kohvik.

Võimalused:

* Valmisehitatud krundid - suvalisse linna saab panna uued kohtumispaigad ja hooned, või ehitada uusi kasutades eripakiga lisanduvaid stiilseid esemeid.
* Värske vorm - pane oma sims trenni tegema uutel trenažööridel ja tõstmismasinatel ning seejärel tee higised riided korda uues pesumasinas ja kuivatusmasinas
* Aeg lõõgastuda - lastele meeldivad uued päikeselises stiilis mänguväljaku asjad, nagu liumägi ja liivakast, kui täiskasvanud samal ajal saavad mõtelda malekäike uue purskkaevu kõrval
* Õppimis- ja lugemisaeg - Värskenda oma raamatukogu elegantsete aksessuaaridega, ehita omale töötuba või boks eriliste liituvate istmetega
* Uued vaba aja riided ja soengud - uus välimus tööle, kohtinguteks või trenniks - simsi moetunnetus saab proovida uusi stiile

Eripakki saab installida ja mängida vaid siis, kui sul on olemas The Sims 3 põhimäng või mõni kollektsioon, mis sisaldab The Sims 3 põhimängu.

Allikas: Simsimaa

_________________
Nothing lasts forever.
avatar
Sandra
Peamoderaator
Peamoderaator


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele